Lucie Vondráčková má nový vztah, mateřská role je pro ni ale stále na prvním místě. Nejspíš z tohoto důvodu se zpěvačka rozhodla na Vánoce svého milence zcela vynechat a věnovala se naplno dětem.

Syny Adama a Matyáše má Vondráčková ve střídavé péči s exmanželem Tomášem Plekancem a letos vyšly vánoční svátky na ni.

Petr Vojnar se svým synem oslavil Ježíška už o den dříve a proto všichni s napětím očekávali, zda ho Lucie představí své rodině a prožijí Štědrý den společně. To se ovšem nestalo.

Pozdrav od Lucie a synů, Vojnar opět chyběl

"Krásné Vánoce. Moc vám děkuji za překrásný rok. Díky vám a vaší veliké podpoře mám zase radost ze zpívání a hraní. Přejeme vám s klukama krásné svátky, hodně lásky a moře zdraví. Buďte dnes šťastní a užijte si klidné svátky. M+A+L," poděkovala Lucie Vondráčková fanouškům na sociální síti.

Stejně jako u slavnostní večeře, chyběl Petr Vojnar i ve vzkazu od zpěvačky. Jakoby moderátor nepatřil do jejího života.

Vztah Vondráčkové s bývalým členem kapely T-Boyz je ostatně od začátku velikým tématem. Lidé dvojici jejich bezmeznou lásku příliš nevěří a dokonce je obviňují, že spolu tvoří pár pouze kvůli mediálnímu kalkulu.

Zpěvačka prožila svátky v rodinném kruhu

Nečekaný dáreček od Plekance

Zatímco Lucie Vondráčková si užívala letošní Vánoce ve společnosti synů, Tomáš Plekanec oznámil světu nečekanou novinku. Dva roky po narození dcery Leontýnky je Lucie Šafářová opět těhotná a rodina hokejisty se rozroste o dalšího člena.

Synové Vondráčkové tak dostali pod stromeček netradiční dárek v podobě dalšího sourozence na cestě.

Z Plekance bude brzy čtyřnásobný otec

Související články