Lucie Vondráčková nepatří zrovna mezi přelétavé celebrity. Zpěvačka byla sedm let vdaná za Tomáše Plekance a ačkoliv veřejnost považovala jejich vztah za dokonalý, nakonec se manželství v roce 2018 rozpadlo.

Zatímco hokejista dlouho netruchlil a brzy představil svou novou partnerku Lucii Šafářovou, se kterou záhy založil novou rodinu, Vondráčková se do nového vztahu příliš nehrnula.

Drsná rozvodová bitka s Plekancem nejspíš zpěvačku od randění na nějaký čas vyléčila. Letos v srpnu zpěvačka poprvé přiznala oficiální vztah s moderátorem Petrem Vojnarem, nad jejich láskou se ale stále vznáší mnoho dotazů.

Mediální kalkul?

Lucie Vondráčková o vztahu s Petrem Vojnarem do médií hovoří velice nerada a otázkám na nového partnera se neustále vyhýbá. Proto fanoušci často spekulují, zda je vztah skutečný nebo jde pouze o mediální kalkul.

Jelikož se dvojice seznámila během natáčení videoklipu zpěvačky, románek na place se samozřejmě nabízí jako skvělá reklama na hudbu Vondráčkové.

Zamilované hrdličky si ale zlých jazyků nevšímají a na společenských akcích všem ukazují, jaká mezi nimi panuje chemie. Zpěvačka se v talkshow Jana Krause pochlubila, co ji s Vojnarem spojuje.

Má brutální humor a oba chodíme pěšky

"Má brutální humor. To znamená, že to rezonuje. Já ho mám totiž taky. A oba chodíme pěšky," prozradila o nové lásce Lucie Vondráčková.

Petr Vojnar má z předchozího vztahu syna

Zdroj: Youtube

Související články