Lucii Vondráčkové se v roce 2018 rozpadlo manželství s Tomášem Plekancem a od té doby zůstala známá hvězda bez partnera.

Zklamání z rozvodu rozdýchávala zpěvačka poměrně dlouho a nechtěla si pustit nového muže do života. Ačkoliv byla za poslední tři roky spojována Vondráčková s různými jedinci, s žádným z nich vztah nepotvrdila.

Po třech letech samoty dvojnásobnou maminku potkalo konečně opravdové štěstí, mnozí jedinci ale novou známost zpochybňují.

Vojnar sbalil Vondráčkovou na líbací scénu

Petr Vojnar se s Lucií Vondráčkovou seznámil během natáčení klipu. Dvojice si na place střihla před kamerou divokou líbačku a přeskočila mezi nimi jiskra.

Zpěvačka pak potvrdila, že bývalý člen kapely T-boys je skutečně jejím novým partnerem, což vyvolalo obrovský zájem veřejnosti i médií.

Fanoušci dokonce spekulovali o tom, zda náhodou Vondráčková s Vojnarem vztah nepředstírají, aby udělali PR společným projektům. Milenci si ale poprvé vyrazili do společnosti a jejich laškování všechny přítomné přesvědčilo o opaku.

Vondráčková nešetřila něžnostmi: Pusinkovala Vojnara před zrakem kamer

Lucie Vondráčková a Petr Vojnar se ukázali společně na finálovém večeru Czech & Slovak PhotoGirl 2021.

Petr Vojnar akci moderoval a Lucie Vondráčková usedla do poroty. Po skončení galavečeru se milenci škádlili a zpěvačka dokonce Vojnara před zraky novinářů láskyplně pusinkovala.

Jelikož je hvězda obvykle na své soukromí velice opatrná, je vidět, že nový vztah bere skutečně vážně. S novým partnerem se navíc barevně sladila! Jak to hrdličkám slušelo se můžete podívat v naší galerii. Zda bude ovšem bývalý hudebník pro Lucii Vondráčkovou konečně ten pravý, ukáže až čas.

Lucie Vondráčková a Petr Vojnar jsou do sebe po uši zamilovaní.

Související články