Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Lucie Vondráčková nemá o muže nouzi: Který ze slavných nápadníků má šanci?

Lucie Vondráčková
Lucie Vondráčková
Zdroj: Profimedia
Lucie Vondráčková

Lucie Vondráčková je od rozvodu s Tomášem Plekancem sama, zpěvačce ale za poslední tři roky média přisoudila hned několik milenců. 

Lucie Vondráčková prožila velmi emotivní rozchod a následný rozvod s Tomášem Plekancem. Zpěvačka má s hokejistou dva syny, a ačkoliv jejich vztah navenek působil idylicky, po odloučení na sebe manželé začali vzájemně házet špínu.

Plekanec navíc přiložil pod kotel, když pár týdnů po odchodu od Vondráčkové představil veřejnosti svou novou partnerku Lucii Šafářovou. Tehdy se spekulovalo, zda právě tenistka není hlavním důvodem rozpadu manželství.

Vyhrocené emoce se po třech letech postupně zklidňují a exmanželé mají děti ve střídavé péči, takže se pravidelně setkávají při předávání potomků.

Zatímco Tomáš Plekanec si stihl s novou partnerkou pořídit dceru, Lucie Vondráčková je stále sama. Krásná zpěvačka ale nouzi o nápadníky rozhodně nemá, což dokazují fešáci, kteří se kolem ní od rozchodu s hokejistou točili.

Kolem Lucie Vondráčkové se motali výrazně mladší muži, zpěvačka se ale do vztahu nežene

Dvojnásobná maminka v různých rozhovorech přiznala, že se do nového vztahu zrovna dvakrát nežene. Rozvod byl pro Vondráčkovou natolik náročný, že si od mužů chtěla dát pauzu.

Přesto se kolem ní vyskytovalo hned několik fešáků, o kterých se spekulovalo, zda náhodou nejsou víc než jen kamarádi. Jako první se ve zpěvaččině společnosti často objevoval Tomáš Zonyga. Oba ale důrazně popřeli, že by mezi nimi bylo více než přátelské pouto. 

„Se Zonym jsme kamarádi a známe se dva měsíce. Kluci dělali v Kanadě parkour a já se snažila jim ten přechod do Česka co nejvíce usnadnit. Chodit bychom spolu nemohli, věkový rozdíl, který je mezi námi, je pro mě osobně nepřekonatelný. Ale říkáme si cokoliv,“ vysvětlila tehdy podle eXtra.cz Vondráčková, jak to s parkouristou má.

Zpěvačku spojovali se Zonygou, Šalitrošem, Peksou i s Enčevem

Po Zonygovi se okolo Vondráčkové několikrát mihl fitness trenér Pavel Šalitroš. Opět došlo na domněnky, zda náhodou zpěvačka nepropadla kouzlu osvaleného mladíka. Ani tady ale prý nešlo o víc než přátelství. Šalitroš do médií poměr s hvězdou popřel.

Blízko k Vondráčkové měl mít i hokejista Marek Peksa, který si zahrál v jejím klipu. Na place mezi nimi údajně přeskočila jiskra a novinářům se podařilo nafotit, jak Peksa odchází ze zpěvaččina domu, kde prokazatelně strávil noc. Dvojice se ale sešla jen párkrát a „vztah“ skončil rychleji, než začal. Dodnes není jasné, zda šlo o přátelské přespávání, nebo to milencům nevyšlo.

V posledních týdnech Lucie Vondráčková díky práci tráví čas s Milanem Enčevem a jako vždy se kráska nevyhnula dotazům, zda s hercem náhodou netvoří pár. Enčeva znají diváci například ze seriálu Slunečná, kde si zahrál menší roli. 

Každopádně Enčev ani Vondráčková zatím spekulace o jejich sblížení nepotvrdili, a tak nejspíš půjde o další „falešný poplach“, stejně jako tomu bylo v předchozích případech…

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky