Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Lucie Vondráčková o nové lásce: Věřím na osud a nespěchám

Lucie Vondráčková
Lucie Vondráčková
Zdroj: Profimedia
Lucie Vondráčková

Lucie Vondráčková je od rozvodu s Tomášem Plekancem stále sama. I když tvrdí, že se soustředí na výchovu svých dvou synů, je jasné, že jí chybí láska. Co dělá pro to, aby si našla muže svých snů?

Mohlo by se zdát, že Lucie Vondráčková trpí tím, že je sama. Opak je ale pravdou. Ona totiž momentálně nechce nic dělat pro to, aby si někoho našla. Jiné celebrity sjíždějí Tinder a další seznamky, ale to jde mimo ni.

„Vůbec. Nemám na to čas, chuť ani odvahu,“ řekla webu Blesk pro ženy. Téměř každého partnera si na novodobé seznamce našla Agáta Prachařová, ale Lucie se na to zkrátka necítí. „Agáta je větší střelec než já. Ničeho se nebojí, to se mi na ní líbí. Ale já jsem stará škola. Věřím na osud a nespěchám,“ tvrdí zpěvačka.

Lucie Vondráčková si chce na lásku počkat

V minulosti jí veřejnost přisoudila už nejednoho partnera. Vždy se jednalo o muže, se kterým třeba jen pracovala. „Doteď jsem jela jako tryskomyš, ale zase to bylo docela dobrý v tom, že jak oni mi pořád hledají nějakýho ženicha, tak z toho všeho, co dělám, byli tak zmatení, že už mi ani nestíhali přiřazovat lidi, se kterýma jsem hrála. Se Zbyňkem Drdou, Davidem Gránským, Zbyňkem Fricem, Martinem Krausem... Prostě se to nedalo stíhat," svěřila se Sedmičce.

„Řekla bych, že člověk má mluvit, když má práci. Najednou se mi zdálo, že je tady spousta článků o nás bez nás a příliš mnoho se psalo o našem soukromém životě. Toho jsem se nechtěla zúčastňovat,“ vysvětlila s tím, proč se k soukromým záležitostem nevyjadřuje. Od rozvodu je pod velkým drobnohledem a soustředí se na to, jak ochránit své dva syny Matyáše a Adama.

S Plekancem jí to nevyšlo

„Oni už to zažili před dvěma lety, když jsme tu byli na dovolené. Já všechno házím do srandy, jsem prdlá máma. Líbil se mi třeba film Život je krásný, kde tatínek se smyslem pro humor a pohádkové příběhy vysvětluje svému synovi i daleko horší věci. Snažím se to tak dělat i ve svém životě,“ prozrazuje svůj přístup Vondráčková.

Ta si nedávno koupila dva domy v pražské Libuši a z toho jeden obývá se svými syny. Kolem jejího domu se ozývají nejrůznější zvuky, jelikož dává dům postupně dohromady.

Raději se utápí v práci

Sousedi mají Vondráčkovou jistě rádi, jelikož vypadá jako holka od vedle a žádné hvězdné manýry zřejmě nemá. Od rozvodu s Plekancem má takřka všechno, co kdy chtěla a tak není, na co si stěžovat.

Chová se jako ostatní obyčejné mámy a svoje děti vodí do školy pěšky. „Naposledy jsem řídila nějakou dodávku ve filmu Léto s gentlemanem a hned jsem nabourala sloupek. Málem jsem porazila i chudáka kameramana,“ tvrdí zpěvačka, takže chůze je jistě lepší variantou.

„Já jsem radši bez auta, i když řidičák mám od osmnácti. Ale když vidím, kolik je v centru Prahy vozů a že během korona karantény bylo možný být i bez nich, díky čemuž se líp dýchalo, tak ani nechci být tou, co bude do ovzduší vypouštět další emise,“ vysvětluje Vondráčková svoje důvody.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky