Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Lucie Vondráčková už není singl: Užívám si stav zamilovanosti, křičí do světa

Lucie Vondráčková
Lucie Vondráčková
Zdroj: Profimedia
Lucie Vondráčková

Lucie Vondráčková po rozvodu s Tomášem Plekancem byla dlouhá léta bez partnera. Minulý rok sice zpěvačka randila s moderátorem Petrem Vojnarem, jejich románek ovšem neměl dlouhého trvání. Nyní se ale konečně na hvězdu usmálo štěstí, v jejím životě je nový muž a Vondráčková si vztah nemůže vynachválit.

Lucie Vondráčková nesla rozvod s otcem svých dvou dětí Tomášem Plekancem velice těžce a dlouhé roky pak nechtěla k sobě do života pustit žádného muže. Zatímco Tomáš Plekanec si krátce po rozchodu našel novou partnerku, tenistku Lucii Šafářovou, kterou si už stačil vzít za manželku a vychovávají spolu syna a dceru, zpěvačka první oficiální vztah přiznala teprve loni.

Vondráčková se tehdy při natáčení videoklipu sblížila s moderátorem Petrem Vojnarem. Jejich románek byl ale od začátku plný otázek a nakonec se dvojice po pár měsících v tichosti rozešla. To vše je dnes minulost a po letech samoty je dvojnásobná maminka konečně po uši zamilovaná.

Nejhezčí období

"Užívám si stav zamilovanosti, je to to nejhezčí období. Jsme tak nějak všichni spokojení a šťastní," svěřila se Lucie Vondráčková Blesku. "Já se červenám, když o tom mluvím, už dost," dodala zamilovaná hvězda, která si zatím totožnost svého Pana Božského nechává pro sebe, časem se ale  partnerem hodlá pochlubit ve společnosti.

"Už jsem toho o svém soukromí řekla dost, ale třeba brzy přijde chvíle, kdy se to dozvíte," uzavřela Vondráčková. Nezbývá než Lucii popřát mnoho štěstí a těšit se na odhalení tajemného muže, který jí konečně vykouzlil úsměv na rtech.

Lucie Vondráčková už není sama

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky