Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Lucie Vondráčková a muži: Mezi těmito pány je možná její nová láska

Lucie Vondráčková
Lucie Vondráčková
Zdroj: profimedia
Lucie Vondráčková

Manželství jim prostě nevyšlo, i když se oba snažili, jak mohli. Tomáš Plekanec se po odloučení s Lucií Vondráčkovou usadil s Lucií Šafářovou, se kterou čeká miminko. Zpěvačka svého pana božského zřejmě ještě nenašla, ale mužů se kolem ní objevilo požehnaně.

Milostné skandály se manželskému páru – Lucii Vondráčkové a Tomášovi Plekancovi – vyhýbaly obloukem. Ke konci vztahu nastala sice lehká mediální přestřelka a dohady o tom, kde vlastně proběhne rozvod, ale nikdo nikomu nevyhrožoval, ani nikoho nepomlouval.

Poté se Plekanec usadil s Lucií Šafářovou v Čechách a Vondráčková se střídavě pohybuje v Kanadě, kde točí jeden neúspěšný film za druhým, a ve své rodné zemi. Svědomitě se stará o své dva syny a partnera si nijak aktivně nehledá. Přesto byla s mnohými spojována.

Soukromí si chrání

Nejprve měla blízko k parkouristovi Tomáši Zonygovi. Oba hned od začátku tvrdili, že jsou jen přátelé. Jinak by to totiž nešlo, jelikož Zonyga naznačil, že je na stejné pohlaví jako on sám. „Nic mezi námi není. Myslel jsem to přesně tak, jak se mě na to ptáte. Nerad bych prozrazoval, s kým jsem chodil předtím, ale možná po mém expartnerovi netouží polovina národa, ale spíš jen čtyři procenta,“ řekl dle Expresu Zonyga.

Na scéně se po něm objevil Marek Peksa. Bylo by divné, kdyby se do něj zpěvačka nezakoukala. Urostlý hokejista je velmi otevřený a nebojí se veřejnosti ukázat své svaly. Seznámili se při natáčení klipu a o vážnosti svědčí, že seznámili i své děti. Peksa prý u Vondráčkové pak přespal.

I po něm se slehla zem. Možná ho prostě jen někdo nahradil. „Nejsem sama a nejdůležitější pro mě jsou moji kluci. Takže budu ve vztazích ještě opatrnější než dřív, což už snad ani nejde. Ale vyhnout se tenkému ledu? Dá se to vůbec? Myslím, že ne,” prozradila pro magazín Exkluziv.

Zda je ve hře ještě někdo třetí, je otázkou. Naposledy se na Instagramu objevila po boku bývalé SuperStar Juliana Záhorovského, se kterým podle všeho natočila duet. Alespoň to nám prozrazuje popisek na sociální síti. Asi ani Julian nebude ten pravý.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky