„Říkala jsem si, že to nechám plavat… ale nenechám. Zas mi přisuzují dalšího kolegu. Po Sámerovi je to můj herecký spoluhráč Enčev. Teď jsme spolu dotočili jednu pěknou věc s režisérkou Terezou Hirsch a panem Donutilem,“ informovala fanoušky o své práci.

„Chápu, že kromě práce u mě nemají příliš o čem psát, protože rozhovory moc nedávám a o soukromí nemluvím, ale chci, abyste to věděli vy,“ pokračovala a nezvykle zabrousila na téma svého milostného života.

Lucie si obvykle soukromí nechává pro sebe

„Už tři roky jsem single. Mám doma své dva kluky a je nám fajn. Pokud by se objevil někdo, kdo tuhle naši rodinnou láskodynamiku změní, tak se o ten pocit s vámi ráda podělím,“ svěřila se Lucie a slíbila, že nebude tajnůstkařit.

Pravda je, že s kýmkoli točí, hned s ním podle veřejnosti musí chodit, a Lucie už toho má dost. „Doteď jsem jela jako tryskomyš, ale zase to bylo docela dobré v tom, že jak oni mi pořád hledají nějakého ženicha, tak z toho všeho, co dělám, byli tak zmatení, že už mi ani nestíhali přiřazovat lidi, se kterými jsem hrála,“ smála se již dříve Lucie.

Snaží se být co nejlepší maminkou

„Se Zbyňkem Drdou, Davidem Gránským, Zbyňkem Fricem, Martinem Krausem… Prostě se to nedalo stíhat,“ vtipkovala pro magazín Sedmička.

Posléze vysvětlila, proč se k rodinným záležitostem dosud nevyjadřovala. „Řekla bych, že člověk má mluvit, když má práci. Najednou se mi zdálo, že je tady spousta článků o nás bez nás a příliš mnoho se psalo o našem soukromém životě. Toho jsem se nechtěla zúčastňovat,“ popsala svůj postoj Lucie.