Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Lucie Vondráčková pro fanoušky přichystala milé překvapení

Lucie Vondráčková
Lucie Vondráčková
Zdroj: Profimedia

Zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková v „koronavirové” době rozhodně nelení. Před časem vydala videoklip se zpěvákem Sámerem Issou, nyní se proměnila v andílka a po boku Mikuláše a čerta natáčela klip pro dětský projekt Kamarád Fído.

Zatímco většina umělců si v současné době musí zvykat na přemíru volného času, zpěvačka Lucie Vondráčková si na nedostatek práce podle všeho stěžovat nemůže. Před nedávnem vydala novou desku s názvem Růže a k ní i videoklip k písni Vrať se. V něm se objevil i zpěvák Sámer Issa.

Není to ale všechno, co si pro své fanoušky přichystala. Teď se převlékla do kostýmu anděla a společně s čertem a Mikulášem natáčela videoklip pro dětský projekt Kamarád Fído. „Letos bude všechno asi jemně jinak, ale máme pro vás aspoň jedno  překvapení,” napsala zpěvačka na svém Facebooku. 

Lucie Vondráčková

Hodně pozitivních ohlasů sklidil i zmíněný videoklip k písni Vrať se, kterou Lucka nazpívala společně se zpěvákem a někdejším účastníkem pěvecké soutěže Česko hledá Superstar Sámerem Issou. Zpěvačka ovšem přiznala, že si Sámera ze Superstar tak docela nepamatuje. „Já tehdy neměla ani televizi, byla jsem těžký knihomol a téměř jsem bydlela v divadle. Ale vím, že spousta žen do něj byla tehdy zamilovaná. Zdálky jsem to postřehla,” nechala se před časem Lucie slyšet pro super.cz

Lucie Vondráčková se zkrátka snaží zůstávat v pohybu i během pandemie koronaviru. „V téhle době, kdy se moc netočí filmy, mě muzika plně obklopila,” dodala ještě zpěvačka. Ta nyní žije i s dětmi v České republice.

Lucie Vondráčková

Nedávno se v rozhovoru pro magazín Runaway Online rozpovídala o strachu z budoucnosti. „Negaci nevnímám. Spíš strach z toho, co bude a kdy to skončí. Jen se všichni trochu oklepali z jara, přišla další rána. Je mi nesmírně líto všech, kteří s první vlnou přišli o práci nebo svá podnikání, na kterém léta dřeli,” řekla tehdy.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky