Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Lucie Vondráčková pořídila dětem krásný živý dárek

Lucie Vondráčková
Lucie Vondráčková
Zdroj: Profimedia

Lucie Vondráčková si pomalu zvyká na život bez svého manžela Tomáš Plekance a zařizuje si nové hnízdečko, které koupila pro sebe a své syny. Pořídila dvě malá koťátka, aby dětem udělala radost a učila je lásce ke zvířatům i zodpovědnosti.

Lucie Vondráčková uplynulé dva roky musela přeskládat svůj život doslova naruby. Kvůli rozvodu s Tomášem Plekancem se musela po dlouhých sedmi letech vrátit z Kanady do Čech a začít od nuly.

Zpěvačka si nedávno koupila dvojdomek a intenzivně pracuje na tom, aby si vše opravila podle svých představ a vytvořila synům ideální prostředí, což se jí zatím skvěle daří.

Aby byl dům řádně zabydlený, pořídila si Vondráčková i dva kočičí mazlíčky, ti ji ale dávají pořádně zabrat!

Lucie Vondráčková Lucie Vondráčková Zdroj: profimedia

Lucie Vondráčková vždy dávala najevo svou lásku ke zvířátkům a promluvila o ní i v nové talkshow Milana Enčeva a Petra Jablonského.

"Nejradši bych zachránila všechna zvířata světa. Třeba malinký prasátka anebo lišku," rozplývala se zpěvačka a přiznala, že pořídit si útulkového mazlíčka pro ni byla jasná volba!

"Vždycky jsem synům vtloukala do hlavy, že musí zachraňovat. A teď to mám," postěžovala si se smíchem Vondráčková, nakonec si totiž odvedla nečekaně hned dvě kočičky!

Lucie Vondráčková Lucie Vondráčková Zdroj: Profimedia

"Máme dva brášky. Jsou tedy spíš starší, bylo jim už dvanáct, takoví dědouškové. Ale chovají se jako pejsci. Čekají na mě, hlídají nás, jsou na nás závislí. A jeden z nich, Šemík, nejvíc mezi třetí a čtvrtou ráno. Takže od té doby, co mám Šemíka s Teddym, jsem se ještě vůbec nevyspala," práskla na sebe Lucie Vondráčková ve výše zmíněné talkshow.

Zpěvačka se mimo jiné rozpovídala o tajemství své štíhlé postavy!

Lucie Vondráčková má po dvou dětech naprosto dokonalou postavu, žádné diety v tom ale nejsou, což potvrdil i její kamarád Milan Enčev.

Lucie Vondráčková Lucie Vondráčková Zdroj: Profimedia

"Přišli jsme do restaurace, objednal jsem si sushi, načež Lucka číšníkovi říká: Já bych si to dala dvakrát. A pak ještě ujídala ode mě," prozradil moderátor.

Hlavní je ale pravidelná pěší chůze, zpěvačka se totiž po Praze pohybuje téměř výhradně po svých, a to i když se má přemístit z jedné strany hlavního města na druhou! "Ano, Lucie chodí strašně moc. Myslím, že až se bude jednou chtít znovu vdát, tak si musí najít běžce, jinak ji nechytne," uzavřel Enčev.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky