Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Lucie Vondráčková září štěstím, kdo je fešák po jejím boku?

Lucie Vondráčková
Lucie Vondráčková
Zdroj: Profimedia
Lucie Vondráčková

Lucie Vondráčková je od rozvodu s Tomášem Plekancem sama a kromě krátkého románku s moderátorem Petrem Vojnarem zatím nenašla muže, se kterým by chtěla navázat hlubší vztah. Už poněkolikáté se ale po boku zpěvačky objevil slovenský DJ Mark Voss, který s ní úzce spolupracuje. Narazila snad konečně hvězda na toho pravého?  

Lucie Vondráčková po bolestivém rozvodu s Tomášem Plekancem stále nepotkala toho pravého. Zatímco hokejista už je podruhé ženatý a má dvě děti s tenistkou Lucií Šafářovou, na zpěvačku se stále neusmálo štěstí.

Loni Vondráčková sice představila veřejnosti svého přítele Petra Vojnara, jejich románek ale neměl dlouhého trvání a dvojnásobná maminka opět skončila sama.

Místo randění se Lucie raději věnuje dětem a kariéře, v hudební branži se ale kolem ní pohybují fešní kolegové, jako například Mark Voss, který s hvězdou natočil již několikátou společnou skladbu.

Překvapivá změna stylu

Lucie Vondráčková před nedávnem vydala na svém YouTube kanále novou píseň s názvem Kolikrát. Skladba je trochu v jiném duchu, než jsou fanoušci u zpěvačky zvyklí.

Letní hit je laděný do stylu country a zpěvačka v něm září v kovbojském klobouku a na sobě má džínové kraťasy s košilí. K tomu obula vysoké šněrované boty pod kolena, které celý outfit podtrhly.

Na nové písni spolupracovala již poněkolikáté se slovenským sympaťákem Markem Vossem a fanoušci ihned začali spekulovat, zda mezi dvojicí náhodou během natáčení nepřeskočila jiskra. To ale sama Vondráčková později vyloučila vtipným videem, kde naznačila, že její pan božský zatím zůstává stále pouze v jejích představách.

Vondráčková s Markem Vossem spolupracovala již v minulosti

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky