Přesně deset let od derniéry se divákům představí ve zbrusu novém kabátu muzikál Vánoční zázrak aneb Sliby se maj plnit o Vánocích. Premiéra díla se uskutečnila 1. prosince 2011 v pražském divadle Broadway a poslední představení se odehrálo 1. ledna 2012.

Ústřední roli Veroniky ve Vánočním zázraku původně hrála Linda Rybová, v nové verzi ji ale nahradí Lucie Vondráčková,

"Hlavní hvězdou Vánočního zázraku je tentokrát Lucie Vondráčková" potvrdil Blesku producent Oldřich Lichtenberg a dodal, že se v muzikálu objeví i další nováčci, například Jakub Kohák, Míra Nosek nebo Míša Gemrotová.

Chtěli jsme muzikál oživit novými tvářemi

Podle Lichtenberga byl hlavním důvodem obměny herců zpestření pro diváky. "Chtěli jsme muzikál oživit novými tvářemi," vysvětlil producent zmíněnému webu.

Dílo bude i tentokrát v režii Radka Balaše a premiéru tvůrci plánují na advent. Hrát se bude do konce roku a tvůrci slibují divákům velkolepou podívanou.

"Dokonale provedený kýč. To má být Vánoční zázrak. Hlavními devízami muzikálu je podle mě jeho silný příběh a zábava. Vánoce dovolují otočit knoflík emocí nadoraz. A to mě hrozně baví," říká Janek Ledecký, který je autorem scénáře a v představením se prolínají jeho staré i nové písně.

Roli Veroniky získala místo Lindy Rybové Lucie Vondráčková

Související články