O Lucii Vondráčkové je poslední léta slyšet víc než dost. Vše začalo rozvodem s hokejistou Tomášem Plekancem, stěhováním z Kanady zpět do Čech a v neposlední řadě tahanicemi o děti i majetek.

Následovalo období, kdy Lucie jako zběsilá spolupracovala snad se všemi déčkovými celebritami z českého showbyznysu, aby se o ní mluvilo a aby se ukázalo, že po návratu z Kanady maká a nefláká se. Možná by bylo lepší, kdyby si bývala raději dávala na čas, protože duet se Sámerem Issou jí určitě na reputaci nepřidal.

Ani v soukromém životě nemá zpěvačka klid. Neustále se řeší její vztah s moderátorem a zpěvákem Petrem Vojnarem. Milenci se totiž často vyskytují sami na veřejnosti a jeden o druhém příliš nemluví.

Vztah s Vojnarem nehodlá s bulvárem řešit

"Příště, až si dovolím se zamilovat, budu zřejmě muset požádat o svolení a průzkum bulvárního mínění," zareagovala Lucie na bulvární štvanici podle Star24.cz.

V posledních dnech navíc slyší i velkou kritiku na své nové album. Nejen, že nemá dobré recenze, ale prý i fanoušci očekávali více. Lucie sice dělá, že je nad věcí, tvrdí, že fanoušci jsou nadšeni, ale pravda to tak docela není.

"Hudební kritika evidentně úplně zbožňuje naše Láskověty. Od názvu CD, přes Vzkaz v lahvi a Hvězdy až po texty Mariana Brezániho a Kamila Peteraje. Spolupráce s Raegem nebo Marianem Čekovským už je jen třešínka na dortu," vykřikuje do světa svůj názor na odborníky, kteří se vyjádřili ke kvalitě její hudby.

Lucie si žije po svém a okolí neřeší

Lucii negativní vyjádření nezajímají. Je se svojí deskou spokojena a láska jí prý také vzkvétá. Jen se prostě neukazují společně pro bulvár. Není divu, ten nenechal na Vojnarovi nit suchou a zpěvačce neustále předhazoval, že má na lepšího a že se k podivné figurce českého showbyznysu nehodí.

"Co si jako o tomto spojení bulvár myslí, jestli se k sobě naše dva světy v dlouhodobé perspektivě hodí a jestli máme v téhle konstelaci na nějakou lásku vůbec právo, mě nezajímá. Já si zas popluju svobodně s muzikou i láskou v zádech. Stejně to ani jinak neumím. Už mě znáte," ukončila naštvané vyjádření Vondráčková.

Související články