V minulém roce se po dlouhém a náročném odloučení konečně rozvedli, byly ovšem časy, kdy spolu byli nesmírně šťastní. Důkazem toho jsou i jejich dva synové Matyáš a Adam. Ani jedno z dětí Lucie Vondráčkové a Tomáše Plekance však neměla veřejnost možnost mnohokrát spatřit. Rodiče přísně střeží jejich soukromí, a dokonce ani na sociálních sítích nezveřejňují jejich fotografie. To se teď ovšem částečně změnilo. Zpěvačka Lucie Vondráčková totiž na svůj Instagram umístila nádherný snímek, na kterém se tulí ke svému mladšímu synovi Adamovi. Fanouškům se tak naskytl exkluzivní pohled na to, jak rozkošný chlapeček roste.

Měly by si z vás vzít příklad!

Lucie Vondráčková snímkem se svým synem všechny potěšila a lavina rozněžněných reakcí na sebe nenechala dlouho čekat. „To je nejvíc, viď?” napsala pod příspěvek jedna z uživatelek. „Základ. Všechno ostatní jen bonus,” odpověděla na komentář sama Vondráčková. „Láska. Bezpodmínečná a bezbřehá,” přidala se další z fanynek. „Nádherná fotka. Ostatní matky by si měly vzít z vašeho chování na sociálních sítích příklad. Užijte si každý den mateřství. Nic lepšího není,” uvedla jedna z komentujících, přičemž pravděpodobně odkazovala na to, že některé ze známých osobností využívají své dětí v rámci nejrůznějších spoluprací a propagacich všemožných produktů.

Plekanec dceru ukazuje víc

Zatímco synové Matyáš a Adam se prakticky na žádných snímcích neobjevují, Plekanec svou dceru Leontýnku, kterou má s manželkou Lucií Plekanec Šafářovou, ukazuje na sociální síti podstatně častěji. A stejně tak činí i sama Šafářová. Zdá se tedy, že mezi Vondráčkovou a Plekancem možná vznikla jakási dohoda, dle které platí zákaz na zveřejňování podobizen jejich synů. Vzhledem k tomu, že hokejista nemá problém s publikováním fotek své dcery, lze snadno dedukovat, že případný zákaz vzešel ze strany Vondráčkové.

Lucie Vondráčková ukázala syna: