Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Lucie Vondráčková dojímá veřejnost: Ukázala snímek se svou velkou láskou

Lucie Vondráčková
Lucie Vondráčková
Zdroj: Profimedia
Lucie Vondráčková

Zpěvačka Lucie Vondráčková si své soukromí přísně střeží, zvláště pak dojde-li řeč na její dva syny, které má se svým bývalým manželem, hokejistou Tomášem Plekancem. Malého Adama a Matyáše tak její fanoušci prakticky nevidí vyrůstat, o to větším překvapením však pro příznivce zpěvačky byl nový snímek, který se Vondráčková rozhodla zveřejnit na sociální síti. 

O svém soukromí mluví výjimečně a o fotkách jejích synů si veřejnost může nechat takřka jen zdát. Lucie Vondráčková i její bývalý manžel Tomáš Plekanec své dva syny ukazují jen výjimečně a jejich příznivci tak ani netuší, jak vlastně kluci vypadají. Teď ovšem Lucie Vondráčková učinila nečekané rozhodnutí a na svém Instagramu zveřejnila společný snímek s mladším ze synů a dojala tak mnoho ze svých sledujících. 

Bezpodmínečná a bezbřehá láska

Na jednom z nejnovějších příspěvků se Lucie Vondráčková ukázala se synem Adámkem, který sedí na jejich pokrčených nohách a hladí svou maminku po tváři. „To je nejvíc, viď?” ptala se v komentáři pod příspěvkem jedna z uživatelek sociální sítě. „Základ. Všechno ostatní jen bonus,” odpovídala jí přímo zpěvačka. „Láska. Bezpodmínečná a bezbřehá,” přidala se další z fanynek. 

„Jste kouzelná a báječná milující maminka. Přeji vám a vašim synům z celého srdce hodně moc štěstí, zdraví a lásky,” rozplývají se nad snímkem další sledující. „Lucko, máte dva krásné syny. Vážím si vás. Něco jste dokázala a jedete dál. Že to někdo nevydýchal, jeho problém. Držím pěstí,” stojí ještě v jednom z mnoha komentářů. 

První fotka po dlouhé době

V minulosti mohli fanoušci zpěvačky a hokejisty Tomáše Plekance spatřit jejich děti snad jen prostřednictvím fotografií od novinářů. O to větším překvapením zveřejnění aktuálního snímku pro všechny bylo. Sám hokejista je přitom ve sdílení svého soukromí mnohem otevřenější. Dceru Leontýnku, kterou má se svou manželkou Lucií Plekanec Šafářovou, na sociálních sítích ukázal mnohokrát. Lze tedy předpokládat, že žádost o nezveřejňování fotek kluků vznesla sama Vondráčková. Své důvodu k tomu ovšem jistě má. 

Lucie Vondráčková ukázala syna:

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU