Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Hovnays: Vondráčková propůjčila hlas postavě absurdního seriálu pro děti

Lucie Vondráčková
Lucie Vondráčková
Zdroj: Profimedia
Lucie Vondráčková

Na to, že Lucie Vondráčková zkrátka neumí zvolnit, už si všichni zvykli. V době pandemie mnozí umělci práci nemají, ale to se zpěvačky nijak netýká. Naposledy propůjčila hlas jedné z postaviček nově vznikajícího seriálu s názvem Hovnays.

O co v seriálu půjde, je už z názvu jasné. Rodina sestavená z hovínek má v budoucnu bavit děti i jejich rodiče. K nekorektnímu seriálu, jak o něm sám autor Cyril Podolský s oblibou hovoří, se s chutí připojila i Lucie Vondráčková, jež propůjčila hlas Boženě.

„Dobré ráno! Zdraví vás Božka Hovnaysová a mám pro vás pohádkovou soutěž. Pravidla? Chcete strávit čas ve studiu se mnou a s Lucií, která mi půjčí svůj hlas?“ napsala slovy Boženy na Instagram Vondráčková.

Následně láká fanoušky ke koupi seriálových samolepek. Tou se smrdutý projekt podpoří. Kromě Vondráčkové se na seriálu podílí třeba i Martin Dejdar. Hudbu k němu vytvořila kapela Tři sestry.

K projektu se připojila řada celebrit

„Nám se stala taková věc a jsme tomu moc rádi, že jsme mohli dělat písničku, která se objeví v seriálu o hovínkách. Ta písnička není nijak explicitní, ale myslím, že se hodí. Držme palce a tlačte to!“ vyzývá k finanční podpoře projektu Lou Fanánek Hagen.

„Projekt vynesl na světlo světa Cyril Podolský v srpnu 2020. Za tři měsíce byla hotová první animovaná videa. Za diváky míří nejen v češtině, ale i v anglické, německé a polské verzi,“ dozvíte se na oficiálních stránkách o Hovnaysech.

Děti by seriál jistě ocenily

Děj je poměrně jednoduchý. „Tři rodiny hovínek. Jedna žije v zadku, druhá v suchém záchodku a třetí ve křoví. Jednoho dne se sejdou v podzemí brněnské kanalizace, odkud vyrazí na pouť za bílou porcelánovou WC mísou. Nikdo z nich přitom neví, jestli mísa, o které vyprávěl starý děda Hovnays, opravdu existuje,“ dočtete se.

„To je příběh připravovaného animovaného loutkového filmu Hovnays. Hovnays je ovšem celý projekt. Bude zahrnovat nejen film, ale i seriál a také krátké skeče na internet,“ informuje autor. Projekt můžete finančně podpořit na Hithitu.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky