Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Lucie Vondráčková jen září: Fanoušky překvapila vánočními snímky i novou písní

Lucie Vondráčková
Lucie Vondráčková
Zdroj: Profimedia
Lucie Vondráčková

Letošní rok je pro zpěvačku Lucii Vondráčkovou nesmírně úspěšný. Vydala několik písní, po letech znovu našla lásku a konečně září štěstím. Toho si pochopitelně všímají hlavně její fanoušci, kteří zpěvačku na sociální síti zahrnují chválou a vlídnými slovy. Naposledy je zaujala nádhernými vánočními snímky, ale také novou hudbou. 

Zpěvačka Lucie Vondráčková byla v letošním roce po pracovní stránce nesmírně produktivní. Zvládla vydat mnoho úspěšných singlů, navázala spolupráci s jinými známými hudebníky a natočila několik videoklipů. Jak se ale zdá, stále jí nedochází síly a zpěvačka má v plánu své fanoušky i nadále zásobovat novou tvorbou. Možná se její Múzou stal moderátor Petr Vojnar, se kterým se letos zpěvačka dala dohromady. Ať už je to jakkoliv, fanoušci jsou z nové vlny jejích písní nadšení. 

Jedna nahrávka za druhou

Lucie Vondráčková jen před pár dny vydala svou zbrusu novou píseň s názvem Honza, kterou nazpívala společně se slovenskou kapelou Kandráčovci. Videoklip ke skladbě okamžitě zaznamenal obrovský úspěch a během chvíle si získal více jak čtvrt milionů zhlédnutí na platformě YouTube. „Myslím, že jakákoliv písnička, kterou nazpíváte a vydáte, je úžasná. Hlavně ty po vašem návratu z Kanady. Moc děkuji!” napsala pod video jedna z fanynek. „Děkuji, Jani. Je to nový vítr do plachet,” reagovala na komentář sama zpěvačka. 

Bývalá manželka hokejisty Tomáše Plekance za poslední dva roky několikrát spolupracovala i s hudebníkem Reago. Nazpívali spolu například písně jako Potřebuju pauzu nebo Morfium. Nově také singl s názvem Rány, který se objeví i na připravované desce Lucky Vondráčkové s názvem Láskokvěty. Ta vychází již 13. prosince. 

Vánoční snímky fanoušky odzbrojily

A právě k vydání nové desky nafotila Lucie Vondráčková sérii vánočních snímků, na kterých jí to sluší možná více než kdy dřív. „Krásná Lucka. Krásná symbolika, že v den vašich jmenin vyjde toto vánoční CD,” napsala jedna z fanynek. „Lucinko, vy jste krásná jako princezna. Už se těším na Vánoce,” přidala se další. Letošní rok se zpěvačce zkrátka vyvedl skvěle. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky