Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Lucie Vondráčková jen září: Fanoušky překvapila vánočními snímky i novou písní

Lucie Vondráčková
Lucie Vondráčková
Zdroj: Profimedia
Lucie Vondráčková

Letošní rok je pro zpěvačku Lucii Vondráčkovou nesmírně úspěšný. Vydala několik písní, po letech znovu našla lásku a konečně září štěstím. Toho si pochopitelně všímají hlavně její fanoušci, kteří zpěvačku na sociální síti zahrnují chválou a vlídnými slovy. Naposledy je zaujala nádhernými vánočními snímky, ale také novou hudbou. 

Zpěvačka Lucie Vondráčková byla v letošním roce po pracovní stránce nesmírně produktivní. Zvládla vydat mnoho úspěšných singlů, navázala spolupráci s jinými známými hudebníky a natočila několik videoklipů. Jak se ale zdá, stále jí nedochází síly a zpěvačka má v plánu své fanoušky i nadále zásobovat novou tvorbou. Možná se její Múzou stal moderátor Petr Vojnar, se kterým se letos zpěvačka dala dohromady. Ať už je to jakkoliv, fanoušci jsou z nové vlny jejích písní nadšení. 

Jedna nahrávka za druhou

Lucie Vondráčková jen před pár dny vydala svou zbrusu novou píseň s názvem Honza, kterou nazpívala společně se slovenskou kapelou Kandráčovci. Videoklip ke skladbě okamžitě zaznamenal obrovský úspěch a během chvíle si získal více jak čtvrt milionů zhlédnutí na platformě YouTube. „Myslím, že jakákoliv písnička, kterou nazpíváte a vydáte, je úžasná. Hlavně ty po vašem návratu z Kanady. Moc děkuji!” napsala pod video jedna z fanynek. „Děkuji, Jani. Je to nový vítr do plachet,” reagovala na komentář sama zpěvačka. 

Bývalá manželka hokejisty Tomáše Plekance za poslední dva roky několikrát spolupracovala i s hudebníkem Reago. Nazpívali spolu například písně jako Potřebuju pauzu nebo Morfium. Nově také singl s názvem Rány, který se objeví i na připravované desce Lucky Vondráčkové s názvem Láskokvěty. Ta vychází již 13. prosince. 

Vánoční snímky fanoušky odzbrojily

A právě k vydání nové desky nafotila Lucie Vondráčková sérii vánočních snímků, na kterých jí to sluší možná více než kdy dřív. „Krásná Lucka. Krásná symbolika, že v den vašich jmenin vyjde toto vánoční CD,” napsala jedna z fanynek. „Lucinko, vy jste krásná jako princezna. Už se těším na Vánoce,” přidala se další. Letošní rok se zpěvačce zkrátka vyvedl skvěle. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU