Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Lucie Vondráčková se vrátila z Kanady do Čech

Lucie Vondráčková
Lucie Vondráčková
Zdroj: Profimedia

Zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková se nechala slyšet, že se děsí nejisté budoucnosti. Zároveň jí ale „koronavirová” doba přinesla dostatek volného času na věci, které zpěvačka dříve zanedbávala. Co by ale nikdy dělat nemohla?

Přestože současná situace vnáší do lidských životů převážně chmury a obavy z budoucnosti, spoustě lidem zároveň poskytla dostatek volného času, který mohou využít na činnosti, jež dříve zanedbávali. Zpěvačka Lucie Vondráčková se vrátila s dětmi z Kanady a dle svých slov si chvíle strávené v rodné vlasti užívá. „Léto tady doma bylo fajn. Věnovali jsme se stěhování a na podzim sázíme stromy a velebíme zahradu. Nejradši bych vysázela v Praze celé aleje. Je tolik míst, kde stromy chybí,” nechala se zpěvačka slyšet pro magazín Runway Online.

Přesto se ale zpěvačka rozpovídala o tom, z čeho má velký strach. „Negaci nevnímám. Spíš strach z toho, co bude a kdy to skončí. Jen se všichni trochu oklepali z jara, přišla další rána. Je mi nesmírně líto všech, kteří s první i druhou vlnou přišli o práci nebo svá podnikání, na kterém léta dřeli.” postěžovala si Lucie Vondráčková na současnou situaci.

Lucie Vondráčková Lucie Vondráčková Zdroj: profimedia

Spousta lidí přišla v důsledku koronakrize o práci, a proto se nabízí otázka, zda i Lucii nenapadlo poohlédnout se trochu jiným směrem. Díky znalosti jazyků by jistě byla skvělou učitelkou. „Možná bych mohla jednou vyučovat jazyky jako moje babička, ale na rozdíl od ní mi chybí trpělivost. Bylo by to pořád: ‘Jak to, že ještě tohle nevíš?!’ A taková já nechci být, raději zůstanu u zpívání a herectví,” řekla ještě pro Runaway Online.

Lucie Vondráčková Lucie Vondráčková Zdroj: Profimedia

Lucie Vondráčková v nedávné době zazářila ve snímku režisérky Terezy Hirsch s názvem Beyond Her Lens, ve kterém ztvárnila válečnou fotografku. Jednalo se o jednu z mála vážných rolí, které kdy Lucie zahrála. „Mně se na tom líbí, že ona mě vidí jako dramatickou herečku. Já měla vždycky pocit, že mám hrát spíš v komediích a pohádkách, to že mi sedí, ale tohle bylo najednou něco úplně nového. Osvěžujícího,” chválila si herečka a zpěvačka spolupráci s režisérkou. 

S Terezou Lucie natočila také dva videoklipy. Jedním z nich je i videoklip k písni Milování. „Píseň se nachází na zatím mém posledním CD s názvem Růže. Získali jsme za Milování už i několik mezinárodních filmařských cen. To je radost,” svěřila se Lucka nadšeně.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky