Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Kam se poděly hrdličky? Vojnar s Vondráčkovou k sobě byli v TV ledově chladní

Lucie Vondráčková a Petr Vojnar
Lucie Vondráčková a Petr Vojnar
Zdroj: Profimedia
Lucie Vondráčková a Petr Vojnar

Nad vztahem Lucie Vondráčkové a Petra Vojnara stále visí mnoho otazníků. Dvojice sice doposud nepotvrdila rozchod, z jejich posledního společného vystoupení jsou ale fanoušci opět velice zmatení. Tvoří ještě vůbec pár?    

O rozchodu Lucie Vondráčkové a Petra Vojnara si již několik měsíců šuškají i vrabci na střeše, zatím ale ani jeden z dvojice informaci oficiálně nepotvrdil.

I když vztah zpěvačky a bývalého člena kapely T-Boys trvá poměrně krátce, jako zamilované hrdličky se tihle dva rozhodně nechovají.

V rozhovorech se tématu vztahu vyhýbají jak Vojnar, tak Vondráčková a o společných snímcích na sociálních sítích si můžou fanoušci páru také nechat jen zdát. Velice neosobní bylo i poslední vystoupení párečku v pořadu Máme rádi Česko.

Dva cizí lidé

Údajní milenci se objevili v televizní show, kde tvořili jeden tým a měli při hře spolupracovat, i slepec by si ale všiml, že mezi nimi panovala velice podivná atmosféra.

Vondráčková a Vojnar k sobě byli na place až ledově odtažití. Natáčení přitom probíhalo již v listopadu minulého roku, kdy byl vztah dvojice teprve na začátku, zamilovanost ale ani z jednoho nečišela.

Není divu, že se v komentářích opět sešly desítky dotazů na téma, jak to spolu vlastně hvězdný pár má ve skutečnosti. Už od začátku se totiž spekuluje, že nikdy nešlo o reálný vztah a Vondráčková s Vojnarem si na románku pouze udělali skvělé PR. Jak to ale mají ve skutečnosti, zůstává tajemstvím.

Roky samoty

Lucie Vondráčková po rozvodu s Tomášem Plekancem dlouho odmítala navázat nový vztah. Ačkoliv byla spojována hned s několika muži, s žádným z nich nenavázala plnohodnotné spojení.

Prvním oficiálním partnerem, kterého zpěvačka představila veřejnosti, byl právě Petr Vojnar. Jiskra mezi nimi měla přeskočit během natáčení videoklipu Lucie. 

Od oznámení vztahu se dvojice párkrát objevila na společenských akcích, od minulého roku ale Vondráčková i Vojnar o svém románku mlží. 

Vondráčková odmítá prozradit, zda s Vojnarem ještě randí

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky