Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Lucie Vondráčková jedná s Primou o důležité roli v seriálu Slunečná

Lucie Vondráčková
Lucie Vondráčková
Zdroj: Profimedia

Lucie Vondráčková se netají tím, že by se ráda prosadila jako herečka, ačkoliv jí fanoušci vnímají spíše jako zpěvačku. Rozhodla se proto zaútočit na pořádnou metu a dostat se do divácky oblíbeného seriálu Slunečná.

Lucie Vondráčková není před kamerou žádným nováčkem. Ačkoliv je českou veřejností vnímaná více jako zpěvačka, za svou kariéru si už zahrála v desítkách různých filmů, například v komedii Babovřesky a dalších.

Mimo jiné se podařilo Vondráčkové natočit i několik zahraničních snímků, nejprve se objevila v romantické komedii The perfect kiss a o rok později ji obsadili do filmu Beyond her Lens, který jí přinesl dokonce několik ocenění.

Lucie Vondráčková Lucie Vondráčková Zdroj: profimedia

Po nečekaném úspěchu touha hrát zpěvačku rozhodně neopouští, naopak se rozhodla, že by se mohla dostat do seriálu Slunečná, který diváci od prvního dílu doslova hltají!

Podle exkluzivních informací deníku Sedmička.cz si Lucie Vondráčková vyžádala schůzku se zástupcem televize Prima, se kterým měla probrat svůj nástup do seriálu Slunečná.

Jelikož je Vondráčková u nás vyhlášenou celebritou, tvůrci její prosbu samozřejmě vyslyšeli a na schůzku kývli.

Nyní záleží, zda dokáže zpěvačka s televizí dohodnout podmínky, které budou výhodné pro obě strany. Nebude to však hned, v cestě stojí Vondráčkové ještě několik překážek!

Účast Lucie Vondráčkové ve Slunečné rozhodně nebude ze dne na den a to hned z několika důvodů. Jelikož je již aktuální série rozpracovaná, bylo by velmi náročné přidat novou postavu do děje.

Lucie Vondráčková je po návratu z Kanady v jednom kole. Lucie Vondráčková je po návratu z Kanady v jednom kole. Zdroj: Profimedia

Ačkoliv se tvůrcům nápad obsadit Vondráčkovou líbí, podle výše zmíněného webu si zpěvačka přeje výraznější roli, zároveň ale kvůli péči o své syny nemá na natáčení tolik času, jaký je pro větší postavy potřeba. Bude tedy nutné udělat kompromis.

Pokud dojde k dohodě obou stran, natáčet by mohla začít Vondráčková někdy na jaře příštího roku, a televize by díly s ní vysílala někdy v létě 2021. Tak se necháme překvapit, jak tajná schůzka nakonec dopadla a zda si zpěvačka splní další sen!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU