Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Lucie Vondráčková našla nový domov, který si zabydluje k obrazu svému

Lucie Vondráčková
Lucie Vondráčková
Zdroj: Profimedia
Lucie Vondráčková

Lucie Vondráčková si nedávno koupila dům a se svými dvěma syny si nové hnízdečko pomalu ale jistě zabydluje. Zpěvačka ale do nového prostředí zřejmě muže jen nepozve.

Lucie Vondráčková už je dva roky sama, od rozchodu s Tomášem Plekancem sice byla spojována s několika muži, nešlo ale nikdy o nic vážného. Zpěvačka nedávno etapu manželství s hokejistou uzavřela. Rozvod už má za sebou a nyní si předělává nový dům k obrazu svému. Vondráčková svým synům nedávno pořídila dvě kočičky. K dokonalému bydlení s mazlíčky už chybí jen ten správný muž. Jenže, Lucie se zatím do nového vztahu rozhodne nežene, naopak zarputile tvrdí, že mužské plémě nechce ani vidět.

Nové bydlení

"Zabydlujeme se, ale už teď je nám dobře. Máme dvě kočky a tam, kde je kočka, tam už je domov," svěřila se Lucie Vondráčková deníku Blesk před pár týdny. Od té doby si zpěvačka doma mákla a nyní už je skutečně v novém baráčku spokojená. "Bydlí se nám hezky," chválí si hnízdečko, které považuje za čerstvý start po nevydařeném manželství.

Vondráčková nechtěla opustit Kanadu a proto jí velmi záleželo na tom, aby se ona i synové po návratu do Čech cítili dobře. Možná i to je jeden z důvodů, proč si k sobě zatím nechce nikoho pustit blíž.

Nevydařené manželství na ní zanechalo stopy...

Lucie Vondráčková se netají tím, že odchod manžela byl pro ni velice bolestivý. Tomáš Plekanec si rychle našel náhradu. Krátce po ukončení vztahu se zpěvačkou, začal randit s tenistkou Lucií Šafářovou, což jeho manželce zlomilo srdce. Od rozchodu se proto Vondráčková drží zpátky a lásku zatím nehledá. A podle jejího posledního vyjádření nejspíš ani brzké době nebude.

"Žádný muž není a nebude. Opravdu. Buď jen pracuju, nebo jsem doma se svými dětmi. Žádného pána nechci ani vidět," tvrdí odhodlaně. Kdy se tedy nechá krásná zpěvačka konečně vtáhnout do nového vztahu, je zatím ve hvězdách... 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky