Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Miss Lucie Šlégrová porodila třetího syna slavnému hokejistovi v utajení

Lucie Šlégrová
Lucie Šlégrová
Zdroj: Profimedia

Když se před deseti lety dala dohromady misska Lucie a hokejista Jiří Šlégr, nikdo nevěřil, že jim to vyjde. Ti však všem vytřeli zrak, když dokázali, že jim to pořád klape. Bývalá modelka dokonce v tichosti porodila třetího syna.

Karanténa přišla Lucii Šlégrové vhod. Bez ní by sotva utajila, že je opět v jiném stavu. Teď se jí to to podařilo. Syna porodila dokonce už před pěti měsíci. Hned na začátku vztahu se Šlégrovi usadili v pokrušnohorské oblasti, kde si postavili dům.

„Je nám tam moc hezky, už proto, že milujeme přírodu a rádi chodíme na procházky. Rádi ale také cestujeme, a nejraději po Čechách. Když jsem narazila na internetu na luxusní srub na Kokořínsku, který sliboval klid, soukromí, wellness vyžití a hlavně tu přírodu, vzali jsme Roníka, kočár a nosítko a vyrazili na jeho první dovolenou,“ svěřila se kráska pro pořad Showtime kanálu CNN Prima News a prozradila, jak tráví čas s miminkem.

„Všichni se na mě dívají lítostivě, že je to zase kluk, ale já jsem na kluky zvyklá. I moji synové chtěli brášku a byla jsem si jistá, že Roníček k nám tak přirozeně zapadne,“ myslí si.

„Mimochodem ho přijali skvěle. Jsou bezvadní, jsem příjemně překvapená,“ radovala se Lucie. „Je mu pět měsíců, narodil se 12. května. Je úžasný, má úžasnou povahu, pořád se směje, pro nás je to vymodlený klouček,“ podotkla s tím, že společného potomka si moc přáli.

Vymodlené štěstí

Jiří Šlégr nezastírá, že měl z péče o novorozeného syna strach. Nakonec vše ale zvládl levou zadní. Je to přeci jen zkušený otec.

„Přiznám se, že když se narodil a viděl jsem, jak je malinký, tak jsem říkal, že tak tři měsíce ho nevezmu a nepřebalím. Ale hned jsem se do toho pustil, je to automatické, přirozené, zvlášť, když se usměje. Přestože je Jessice jedenadvacet let, tak na to se nedá zapomenout,“ oživil si vzpomínky Šlégr.

Jiří Šlégr a Lucie Králová Jiří Šlégr a Lucie Králová Zdroj: archiv

Rodit v době pandemie koronaviru asi nebylo pro Lucii vůbec nic příjemného, ale Šlégr s ní mohl být, tak jí byl potřebnou oporou. „Na začátku, když přišly první porodní bolesti, jsem seděl venku v autě. Když měla Lucie pocit, že už to přichází, tak jsem šel nahoru, strávili jsme spolu jedenáct hodin. Smekám před každou ženou, která rodila. Je to něco neuvěřitelného. Po jedenácti hodinách přišel tenhle krásný klouček,“ dojímal se Šlégr.

„Jsme spolu deset let a šli jsme na to postupně. Po pěti letech jsme se vzali, pak jsme si řekli, že bychom si měli připravit nějaké bydlení, to se nám povedlo. A na konci bylo, že bychom si zkusili to miminko, a i to se povedlo. Jsme nadšení,“ popisuje začátky jejich vztahu bývalý hokejista. Ve vzduchu logicky visí otázka, zda se malý Ron bude věnovat sportu.

„Zastáváme názor, ať je to hlavně dobrý člověk. To, že vidím, že tam ta ramena má, tak tam asi něco bude. Jestli spolu budeme chodit cvičit, to je otázka, jestli toho budu ještě schopen. Nějaký sport bude dělat určitě, jestli profesionálně, to bude na něm. Pro nás je důležité, aby z něho vyrostl dobrý člověk,“ dodal Šlégr, který má jasně nastavené hodnoty.

Jiří Šlégr a Lucie Králová pracují na miminku. Jiří Šlégr a Lucie Králová pracují na miminku. Zdroj: Šíp PLUS
Hokejista se do Lucie zamiloval na první pohled

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU