Lucie Šilhánová je známá především jako zprávařka rádia Evropa 2, kde dlouhá léta usedala vedle Patrika Hezuckého a Leoše Mareše. V současné době se ale stará o dceru Johanku, kterou má s manželem Jarkem Černým. Předtím, než ho potkala, si ale prožila muka s Petrem Koukalem.

Jakožto bývalá profesionální plavkyně k němu měla blízko. Taky se aktivně věnovala sportu. On však ještě větší úsilí věnoval jiným ženám. „Uháněl mě asi rok, ale já s ním nejdřív nechtěla mít nic společného, protože ho předcházela pověst kluka, který je tu pro každou holku. Chápejte to doslova,“ prozradila Šilhánová v rámci projektu Bez frází.

V rámci projektu Bez frází Šilhánová prozradila svůj životní příběh

Bez skrupulí tam popsala, jak vypadal jejich vztah, který ji dostal na samé dno. „Nakonec jsem se do něj zamilovala v období, kdy si procházel hodně těžkou osobní krizí. Sama jsem se nabídla, že mu pomůžu překonat jeho vážné zdravotní problémy, a myslela jsem si, že si srovnal životní hodnoty a změnil se,“ svěřila se tehdy naivní Šilhánová.

„Náš vztah skončil po dvou a půl letech, když jsem zjistila, že mě podvádí i s mojí kadeřnicí. Bral si ji dokonce k nám domů. Neměl potřebu si ani zaplatit hodinový hotel nebo penzion a já chtěla zvracet ještě dlouho poté, když jsem si představila, co se u nás doma muselo dít,“ popisovala strašlivou realitu.

Jejím bývalým přítelem je Petr Koukal, se kterým prožila peklo na zemi

„Ta holka se do něj zamilovala, takže mi nakonec sama o všem řekla. Došlo mi, že zdaleka nebyla jediná,“ podotkla moderátorka, která musela po rozchodu s Koukalem vyhledat odbornou pomoc. „Hodně hrál na city, ve finále byl přitom spokojený a jen se mnou manipuloval,“ ohlíží se zpětně sportovkyně.

Psycholožka, kterou si Šilhánová vybrala, ale asi nebyla úplně tou pravou volbou. „Poslala mě ještě níž, když mi vysvětlovala, že problém není v něm, ale ve mně, protože chlapi prostě takoví jsou. Pohledů naštěstí bylo víc, takže jsem díky jiné terapeutce pochopila, že není konec světa a mám to brát kus od kusu,“ uklidnila se postupně.

Šilhánová žije s manželem Jarkem Černým

„Po rozchodu jsem se ale stejně zavřela na tři dny doma a jen jsem pila a zvracela, pořád dokola. Ta představa, že jsem byla součástí jeho orgií, mě nutila dostat ze sebe všechno ven, abych se pročistila. Až zpětně mi došlo, že jsem mu vlastně od začátku nevěřila,“ dodala.

Šestý smysl jí prý našeptával, že něco není v pořádku. V průběhu vztahu se třikrát rozešli a on ji vždycky dokázal znovu přitáhnout zpátky a obelhávat dál. „Expřítel byl skvělý manipulátor a nejspíš se najde část lidí, která jeho schopnosti bude obdivovat, protože v tom byl fakt třída,“ prozrazuje Šilhánová jeho charakter.

Koukal ji podváděl i s její kadeřnicí. Milenek měl víc

„Byl chytrý, uměl mluvit, navíc vynikal v intimních záležitostech, kde se nebál být absolutně otevřený. Neoblouznil jen mě a svoje milenky, ale i mé kamarádky, které mi nejdřív záviděly, že mám vedle sebe člověka, který je pozorný, milý a snese mi modré z nebe,“ přiznala moderátorka, která je šťastná, že už je všechno za ní.