Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Šafářová popsala, jak nyní tráví čas s Plekancem: Šli jsme na rande, neklaplo to

Lucie Šafářová, Tomáš Plekanec
Lucie Šafářová, Tomáš Plekanec
Zdroj: Profimedia

Jako rodiče malé Leontýnky na sebe nemají příliš mnoho času. Čas zamilovaných randíček už odezněl, ale ne nadobro. Šafářová s Plekancem si na sebe přesto udělají chvíli. Zajistí si hlídání a šup na romantickou večeři. Tu poslední se Lucie nezdráhala popsat na sociální síti.

Lucie Šafářová a Tomáš Plekanec na sebe už nemají tolik času, kolik by chtěli. Starají se společně o dceru Leontýnku a šance na romantickou chvilku bez ní jsou mizivé. Ví však, že vztah se musí udržovat, a tak si to vždycky nějak zařídí.

Malou Leontýnku zřejmě hlídala babička, když se Plekanec s Šafářovou vydali po dlouhé době na rande. Bývalá tenistka a čerstvá maminka neváhala a prozradila fanouškům, jaké to bylo. Skoro jako za studentských let, řeklo by se.

Na rande tramvají

Na společnou večeři totiž nevyrazili drahým autem, což by si bezpochyby mohli dovolit, ale obyčejnou tramvají. Přes obrovské peníze, které vydělávali, zůstali skromnými lidmi. Cestou zpět navíc pořádně zmokli. 

„Po roce jsme si vyšli na rande. Vzali jsme to šalinou, ať si dáme to pivo a víno a na cestě zpět slejvák! Tak snad bude aspoň pár hodin spánku! Zdravím všechny rodiče miminek, kteří ví, o čem mluvím,“ napsala ke snímku Šafářová v dobrém rozmaru.

V tom je od začátku vztahu s Plekancem. Je vidět, že je šťastná a radost jí dělá také dcera Leontýnka, i když se od jejího narození moc nevyspala.

„Tak si říkám, kdy si zase v klidu dám ráno teplý kafe? To si asi chvíli počkám, ale studený je prý na krásu. Moc mi teda nechutná. Ono i to bez kofeinu není ono. Už skoro spinká a stačí, když se podívám a budu pít studený klidně pořád,“ píše Šafářová k fotografii se spící dcerou. Leontýnka má zkrátka po obou rodičích hodně energie a spát se jí moc nechce.

Mateřské radosti

Lucii se ji ale sem tam podaří uspat. Zaručeně jí pomůže čerstvý vzduch. „Procházky s kočárkem v přírodě jsou moje nejoblíbenější. Nebudu říkat, že jsou idylické, dnes už je Leontýnka tak akční, že by se nejradši pořád nosila a při její váze by ze mě byla brzo kulturistka,“ vtipkuje Lucie.

„Proto je pro mě krásná chvíle, když v tom kočárku usne a i maminka má chvíli klid,“ podotýká. V době koronavirové pandemie také není příliš co jiného dělat. Čas s nimi doma trávil i Plekanec, který by byl normálně jistě pryč.

„Mám pocit, že za poslední dny se náš svět zastavil. Omezení ve všech směrech našeho života. Nejistota a strach, který se na nás chrlí ze všech stran a proto šup do přírody! Máme ji krásnou, dnes bylo slunce. Dodá to energii i dobrou náladu! Jsme v tom všichni stejně a zvládneme to,“ dodávala odvahu lidem v nelehké situaci. V té jsme sice pořád, ale Lucii a Tomášovi to nebrání užívat si rodinné štěstí.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky