Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Šafářová s Plekancem vyrazili k moři. Společná fotografie vyvolala vášnivé emoce

Lucie Šafářová
Lucie Šafářová
Zdroj: Profimedia

Lucie Šafářová se svým partnerem Tomášem Plekancem vyrazila za hrancie ČR a pochlubila se fotkou z pláže. Sledující ji ale zahrnuli vlnou nenávistných komentářů!

Ačkoliv zprvu párečku Tomáš Plekanec - Lucie Šafářová veřejnost příliš nefandila, dvojice všem dokazuje, že jejich láska stojí na pevných základech. Tenistce lidé často vyčítali, že mohla za rozvrácení manželství Plekance a Lucie Vondráčkové. Na minulost se ale pomalu zapomíná a Šafářová je už téměř rok pyšnou maminkou dcery Leontýnky. Po boku Plekance bývalá hvězda tenisových kurtů jen kvete a mateřství si velice užívá. Na rozdíl od exmanželky svého partnera ráda sdílí i osobní videa a fotografie na Instagramu, tentokrát se jí to ale nevyplatilo!

Lucie Šafářová ukázala fotku z dovolené, dostala ale velmi nečekané reakce

 

Lucie Šafářová se chtěla pochlubit fotkou z dovolené, na svůj Instagram nahrála snímek sebe, své dcery a siluety Plekance v pozadí, na čemž by normálně nebylo nic divného.

Sledujícím ale vadilo, kde je fotografie pořízená. Aktuálně totiž v České republice panují velmi přísné restrikce, došlo k zavření škol, barů, restaurací i sportovišť, a proto se do tenistky její fanoušci ostře pustili. Podle nich je Šafářová naprosto nezodpovědná matka a v této době se měla cestování vyhnout obloukem.

Plekancovi a Šafářové vztah stále skvěle klape

"Naše země je v takovém průšvihu a pořád se najde někdo, kdo musí nutně k moři. Jinak fotka samozřejmě krásná, akorát nikdy na žádném výletě nevidíme ani Matyáše ani Adama! My máme taky děti z předchozích vztahů a nikdy by nás nenapadlo vzít k moři jen společný. Navíc by se v téhle situaci prostě do zahraničí vůbec jezdit nemělo," pustila se ostře do Lucie Šafářové jedna ze sledujících a nebyla sama.

Skupina "matek ochranářek" vyčetla Šafářové nejen dovolenou, ale i fakt, že nevzala k moři i syny Plekance a Vondráčkové.

Naštěstí se v záplavě negativních komentářů ale našlo i několik pozitivních. "Taková krásná fotka plná lásky a takové trapné komentáře. Lidi proberte se a buďte přející," zastala se například tenistky jedna z fanynek.

Jak se říká, nedá se zavděčit všem, a Šafářová už je proti zlým jazykům doslova imunní. Po seznámení s Plekancem si užila tolik útoků na svou osobu, že je dnes zvládá s úsměvem přehlížet!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU