Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Ještě si nepřipadáš, že máš hodně dětí? Lucie Šafářová si vystřelila z Plekance

Tomáš Plekanec a Lucie Šafářová
Tomáš Plekanec a Lucie Šafářová
Zdroj: David Malik - CNCenter A.S. / CNC / Profimedia
Tomáš Plekanec a Lucie Šafářová

Možná nečekal, jaký to bude zápřah! Hokejista Tomáš Plekanec vyrazil s manželkou Lucií Šafářovou a s dětmi na jednodenní rodinný výlet. Podle počtu tašek to ale vypadalo, jak kdyby se vrátili ze čtrnáctidenní dovolené. A právě manžel, který byl ověšený zavazadly, způsobil u tenistky záchvat smíchu. Humorný moment z příchodu domů sdílela dvojice na sociální síti. 

Manželé Tomáš Plekanec a Lucie Šafářová se rozhodně nenudí. O víkendu vzali dceru Leontýnku a také Plekancovy syny Matyáše a Adama, které má hokejista z předchozího manželství s Lucií Vondráčkovou, a vyrazili společně na jednodenní výlet. Na základě toho, kolik zavazadel s sebou rodiče brali, by si ale kdekdo mohl myslet, že odjeli na několikatýdenní zahraniční dovolenou. 

Smích na celé kolo

Když se po výletu manželé vrátili domů, mohla se Lucie Šafářová potrhat smíchy. „Jaký byl jednodenní výlet, táto,” ptala se posměšně svého manžela, který držel několik sportovních tašek a do toho ještě tlačit chodbou kočárek. „Ještě si nepřipadáš, že máš hodně dětí?” dodala ještě směrem k manželovi, který se smál společně s ní. „Víkend s 3,5 dětmi. Máme dost věcí?” napsala Lucie Šafářová ve stories ke zmíněnému videu. 

Miminko na cestě

Rodina Lucie Šafářová a Tomáše Plekance se zanedlouho rozroste o dalšího člena. Tenistka je totiž těhotná, proto i v textu zmiňovala „výlet se 3,5 dětmi”. Manželé radostnou zprávu fanouškům sdělili na konci loňského roku, později také přiznali, že se tentokrát dočkají chlapečka. 

Na brášku se už těší i jeho sourozenci. V žádném případě nehrozí, že by dalšího člena rodiny Plekancovi synové nepřijali. Vždyť i s malou Leontýnkou si náramně rozumí. „Kluci k ní přistupují úplně skvěle. Hlavně tedy Matyáš, ten je s ní skvělý. Vždycky nám s ní i hrozně moc pomáhá, takže jsme rádi, že tohle spojení klaplo,” nechal se Plekanec slyšet v pořadu My dva a čas na České rozhlasu. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky