Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Příběh se šťastným koncem: Začátky vztahu Šafářové a Plekance nebyly jednoduché

Lucie Šafářová Tomáš Plekanec
Lucie Šafářová Tomáš Plekanec
Zdroj: Profimedia
Lucie Šafářová Tomáš Plekanec

Tomáš Plekanec se po krachu manželství s Lucií Vondráčkovou podruhé oženil. Vyvolenou hokejisty je matka jeho dcery a bývalá tenistka Lucie Šafářová. Začátky vztahu s pohádkovým koncem ale rozhodně nebyly snadné.

Manželství Tomáše Plekance a Lucie Vondráčkové působilo dlouhé roky jako idylické. Zpěvačka se kvůli lásce vzdala své kariéry v Čechách a odstěhovala se do Kanady, kde porodila dva syny.

Růžový sen o dokonalé rodině se ale Vondráčkové rozpustil před očima v roce 2018, kdy Plekanec vztah nečekaně ukončil.

O důvodech rozchodu se dlouho spekulovalo, pár měsíců poté ale světu Plekanec představil svou novou známost, tenistku Lucii Šafářovou. To samozřejmě neudělalo dobrotu a mezi manželi začal otevřený boj.

Drsný rozvodový boj trval dlouhé měsíce

Zprvu to vypadalo, že se Lucie Vondráčková s Tomášem Plekancem na všem v klidu domluví, první zádrhel ale přišel ve chvilce, kdy se rozhodl hokejista vrátit do Čech.

Vondráčková se za žádnou cenu nechtěla odstěhovat z Kanady a tak začala válka o děti a později také o miliony, které Plekanec během své hokejové kariéry vydělal.

Dvojnásobná maminka navíc trvala na rozvodu v cizí zemi, jelikož její šance na získání tučného vyrovnání byly mnohem vyšší než v Čechách. Tahanice trvaly dlouhé měsíce a mezitím Lucie Šafářová otěhotněla. Když se konečně podařilo u soudu smířit obě strany a došlo k ukončení bojů mezi Plekancem a Vondráčkovou, přišla žádost o ruku!

Plekanec je do Šafářové i po letech zamilovaný až po uši.

Šafářová si na Plekance počkala

Lucie Šafářová si na svou životní lásku trpělivě počkala a vyplatilo se. Minulý rok ji Plekanec požádal o ruku a před pár dny si konečně řekli u oltáře své ano.

Veselka proběhla v tajnosti a novomanželé se později pochlubili na Instagramu snímky z obřadu s romantickým popiskem: "Ty a já napořád!"

I když cesta této dvojice nebyla zrovna jednoduchá, nakonec se jim podařilo vše překonat a svou lásku už dnes rozhodně nemusí nikomu dokazovat. Ostatně vysmáté svatební fotografie mluví za vše. Novomanželům gratulujeme a přejeme mnoho šťastných let i do budoucna.

Zdroj: Blesk

Novomanželé se pochlubili krásnými snímky ze svatby.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky