Tomáš Plekanec se před dvěma lety rozhodl odejít od své manželky Lucie Vondráčkové, a záhy na to potkal Lucii Šafářovou, do které se bláznivě zamiloval.

Vondráčková nesla odchod manžela velice těžce, on si ale už po roce od rozchodu pořídil se Šafářovou novou rodinu! Dnes je hokejista pyšným otcem tří dětí a syny z bývalého vztahu má ve střídavé péči.

Tenistka se tak kromě své dcery musí půlku měsíce starat celkem o tři ratolesti a netají se tím, že je to pro ni pořádný záhul!

Lucie Šafářová prakticky ihned po ukončení své tenisové kariéry naskočila do role matky, jak jí ale tato změna vyhovuje?

"Mám se skvěle. V mimotenisovém životě jsem šťastná. Ohromně mě to naplňuje. Totální změna životního stylu, ale v pozitivním směru," prozradila tenistka v rozhovoru s Barborou Strýcovou.

Šafářová se mimo jiné pochlubila, jak skvěle zvládá starost o nevlastní syny. "Mám strašnou radost, že společně mají hezký vztah. Leontýnka je miluje, je hezký je vidět dohromady. Fungujeme jako rodina. To je pro mě nejvíc. Jsme šťastní, máme šťastnou rodinu. Strašně bych si přála, aby to nikdy neskončilo," rozplývala se. Zároveň však Šafářová přiznala, že nemá čas na sebe a často ani na svého partnera Tomáše Plekance!

"Když děti večer uspíme a lehneme si na sedačku, uděláme: Uuuuuuuuuuh… Je to jediná část dne, kdy máte čas pro sebe. Malé bude rok a já nemám vůbec čas sama pro sebe. Že bych zašla na kosmetiku, masáž. Vždycky je to o tom, kdy jde spát," přiznala Lucie Šafářová, že role matky je i někdy vyčerpávající.

Tenistka je ale zvyklá na drill, a proto jí změna životního stylu ve finále prý tolik nevadí, rychle si totiž na nový režim zvykla. "Změna to pro mě byla přirozená. Asi je to v lidských pudech. Jakmile máte dítě, automaticky je to o něm," řekla ve výše zmíněném podcastu.

Nezbývá než partnerům popřát mnoho štěstí a lásky i do budoucích let. Zatím to opravdu vypadá, že se tihle dva hledali, až se našli! Tak snad jim to vydrží věčně, jak by si šťastná maminka malé Leontýny přála...