Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Ohrožuje dítě? Šafářová smetla kritiku okolí ze stolu, ozvali se ale i odborníci

Lucie Šafářová
Lucie Šafářová
Zdroj: Profimedia
Lucie Šafářová

Lucie Šafářová (33) je pořád na cestách, a to i přesto, že má doma malou dceru Leontýnku. To jí ale nevadí, jelikož ji bere s sebou. Rodinka je šťastná, ale fanoušci a odborníci šílí. 

Nenápadně

„Momentka klidu a zase někam jedeme! V naší rodině je klid relativní pojem. Buď sportujem, nebo se někam jede! Není to vždy klidná cesta, ale jde to i s Leontýnkou v pohodě,“ napsala k nejnovějším snímku Lucie Šafářová. Nenápadný snímek matky a dítěte vyvolal vlnu nevole. 

Pozorným fanouškům však neunikla jedna věc. Malá Leontýnka, kterou má Šafářová s Plekancem (37), sedí v autosedačce, která je jí na první pohled velká. „Ta sedačka je na takového prcka obrovská. Tohle miminko by mělo být ve vajíčku vzhledem k bezpečnosti. Velká sedačka ho nenahradí a opěrku by měla mít na úrovni hlavičky. Dotáhnout pásy. Když nabouráte, vyletí vám ze sedačky,“ radí jí.

Prodejce dané značky diskuze mírně vyvedla z míry, proto se rozhodli reagovat. „Dobrý den, sedačka má novorozeneckou vložku, která na fotce není, ale jistě je dobré ji mít v sedačce co nejdéle. A věříme, že během jízdy jsou pásy určitě dotažené tak, jak mají být,“ odvětili odborníci.

Protiútok

„Ano, samozřejmě pásy dotahuji a opěrky hlavičky dávám dolů, ale když čekáme na tatínka v autě a spí, tak jí to přece mohu přizpůsobit jinak na chvíli,“ obhajuje se Šafářová.

„Lucie Šafářová vybrala pro Leontýnku otočnou sedačku Voyager, díky které bude moct malá jezdit co nejdéle v protisměru a mamce a tátovi se bude díky možnosti otáčení o 360° daleko lépe usazovat nebo ze sedačky vytahovat,“ propaguje sedačku značka skrze známou osobnost.Je otázkou, zda se jí to vyplácí, vzhledem ke kritice, kterou Šafářová schytává.

Lucii to ale zřejmě nechává chladnou. Dál fanouškům popisuje běžný chod svého života a oni si ji za otevřenost cení. Prožívá nejšťastnější období svého života. Šafářová momentálně prožívá nejšťastnější období svého života. Sekla s profesionální dráhou tenistky, našla muže svých snů a porodila dceru. I když začátky s Tomášem Plekancem nebyly jednoduché, zvládla je s grácií. Na rychlé životní tempo je zvyklá, ale přiznává, že jí Leontýnka dává hodně zabrat. Bývalá tenistka je ráda, když dítě aspoň na chvilku v kočárku usne a ona má čas sama na sebe. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky