Letošní rok není pro moderátorku pořadu Sama doma vůbec jednoduchý. V polovině léta nastoupil její manžel David Křížek do plzeňské věznice na Borech, kde si odsedí tři a půl roku za dávné tunelování spořitelního družstva. Známý jachtař tvrdí, že nic špatného neprovedl, a sám sebe považuje za oběť mladické nerozvážnosti a naivity.

Nečekané zdravotní komplikace

Přesto se rozsudek soudu už nedá zvrátit a známý sportovec si svůj trest musí odpykat. Lucie se proto vyrovnává s tím, že manžel nebude několik let doma, a navíc se sama stará o dvě malé děti. Jenže tím trápení bývalé modelky bohužel ještě nekončí.

Ke všem problémům se teď přidaly náhlé zdravotní komplikace. Krásná brunetka, která vyhrála soutěž Česká miss v roce 2003, se totiž nakazila boreliózou. Mohou za to klíšťata, kterých Křížková letos chytila několik.

"Vždycky jsem je odstranila nejpozději večer, ale jednou jsem jedno přehlédla. Vyndávala jsem ho pořádně zakouslé asi až po dvou dnech. Za tři týdny typický flek, po šesti týdnech potvrzená borelióza," napsala moderátorka na sociální síti.

Velká podpora od fanoušků

Lucie proto začala užívat antibiotika a doufá, že se brzo zotaví. "Snad ty potvory bakterie dostanu z těla ven," přeje si Křížková, jejíž příspěvek hned okomentovalo několik fanynek. "Tak to je tedy nadělení. Hlavně, ať se vše důkladně zaléčí a ať jste zase v pořádku," popřála Lucii například jedna žena. Svou podporu vyjádřila lajkem také herečka Tereza Bebarová.

Je proto vidět, že sledujícím není osud moderátorky vůbec lhostejný a snaží se ji vždycky povzbudit. Nakonec, nejedna žena zůstala na děti a celou domácnost sama, a proto si Lucčinu nelehkou situaci umí velmi dobře představit.

Lucie Křížková se nakazila boreliózou od klíštěte a musí kvůli tomu brát antibiotika.

Související články