Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Lucie Králová: Rozvod byl strašně dlouhý

Lucie Králová: Rozvod byl strašně dlouhý
Lucie Králová: Rozvod byl strašně dlouhý
Zdroj: Ivan Kahún

Teplická patriotka Lucie Králová si prošla obdobím stresů a křivd a věří, že zlé dny už jsou ty tam...

Diskutujte: Sledovali jste rozvod Lucie Králové? 

LUCIE KRÁLOVÁ (30) má za sebou nepříliš šťastnou etapu rozvodových tahanic, na nichž si bulvár pěkně smlsl. Tehdy ji psychicky podržel hlavně její současný partner, bývalý hokejista a nynější poslanec Jiří Šlégr, s nímž už víc než rok žije ve společné domácnosti.

Lucie Králová, Jiří Šlégr

Začátkem června vás soud s vaším bývalým manželem konečně rozvedl. Asi cítíte velkou úlevu, že?
Určitě. A to především proto, že každý život by měl mít řád a pravidla. Za dva a půl roku rozvodového řízení pochopitelně zažijete hodně stresu, křivd a pocitů nejistoty. Proto ani já nebudu vzpomínat na tuto kapitolu svého života v dobrém. Nicméně doufám, že nám to konečně s bývalým manželem vyřeší neustálé nesrovnalosti, které jsem kolikrát vůbec nechápala, a nastaví se normy, které budeme vzájemně dodržovat.

Jak s exmanželem, podnikatelem Zdeňkem Kaufmannem, vycházíte?
Člověk, který se někdy rozváděl, mi určitě dá za pravdu, že domluvit se s bývalým partnerem není vůbec jednoduché, a ani já nejsem výjimkou. Rozvod trval zbytečně dlouho a to rozhodně nepřidalo ke vzájemnému pochopení. Ráda bych věřila, že čas vše uklidní, ale po letitých negativních zkušenostech ze soudních tahanic jsem zatím velmi skeptická.

On se také vyjadřoval k vaší exotické dovolené v Mexiku, která tolik zaujala bulvár…
Ano. Naše dovolená s Jiřím byla naprosto adekvátním odpočinkem pro nás oba. Šlo o naturistický resort, kterých je na světě spousta. Jelikož jsem typ ženy, která se opaluje nahoře bez a má ráda anonymitu, po dohodě s partnerem jsme vybrali právě toto místo. Všude tam bylo upozornění na přesná pravidla pobytu. Například že se veřejně musíte zdržet jakýkoliv sexuálních projevů, aby si to nějací lidé nespletli s jiným zařízením. Dokonce to byl resort pro páry, tudíž máte jistotu, že se tam nebude potulovat nějaký úchylák. Pravda je, že vyznavači nudismu bývají lidé zralého věku. A ani tento resort nebyl výjimkou. Pro nás ale bylo důležité, že jsme si oba odpočinuli. A to, že bulvár z toho chtěl udělat senzaci, je věc druhá.

Tip KAFE.CZ

Celý rozhovor si můžete přečíst v nejnovějším čísle časopisu STORY, který je právě v prodeji.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky