Lucie Šafářová si roli dvojnásobné maminky velice užívá. Bývalá vrcholová tenistka na svém Instagramu pravidelně sdílí fotografie svých dvou dětiček, které obě rostou jako z vody.

"Láska. Čistá. Bezpodmínečná. Není víc, než láska k nim.. Měla bych je učit já, ale vlastně mě často učí oni. Pozorovat jejich radost, bezstarostnost, jednoduchost, nekonečnou energii. My dospělí si toho často hodně neseme na zádech, ale ono to jde vše zvládat líp s úsměvem a humorem. #děti #lásky," rozplývala se nedávno Šafářová u snímku, na kterém drží v náruči svého půlročního syna Olivera.

V třetím adventním týdnu se pak Lucie pochlubila další fotografii ze svého archivu. Tentokrát je na ní i pyšný tatínek Tomáš Plekanec, který se na momentce usmívá od ucha k uchu.

Jsme moc šťastní

Tomáš Plekanec a Lucie Šafářová si loni připravili na Štědrý den pro své fanoušky vskutku krásné překvapení. Na svém Instagramu oznámili, že čekají další miminko.

"Krásné Vánoce a svátky vám všem! Ať jsou klidné, plné lásky a splněných přání! My máme jeden malý dáreček na cestě a moc se na něj všichni v příštím roce těšíme!" napsala šťastná maminka na svůj Instagram ke společné fotce, na které malá Leontýnka s tatínkem objímala její těhotenské bříško.

"Malý bráška už je s námi! Vítej v té naší sportovní rodině, Oliverku! Jsme moc šťastní, že tě máme," přivítala tehdy Šafářová nového člena rodiny, kterého přivedla na svět v tichosti bez pozorností médií a o jeho narození informovala veřejnost, až když se vrátila domů z porodnice.

Šafářová se pochlubila snímkem z rodinného archivu