Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Lucie Borhyová: Těší mě, když se za mnou na pláži otáčí muži

Lucie Borhyová: Těší mě, když se za mnou na pláži otáčí muži
Lucie Borhyová: Těší mě, když se za mnou na pláži otáčí muži
Zdroj: ShowPix, Lucie Vítková

Lucie Borhyová (34) už zcela přešla na řecký styl života. Proč nespěchá na svatbu s Nikem?

Diskutujte: Všimli jste si u Lucie nějakých nedostatků?

Moderátorka Televizních novin LUCIE BORHYOVÁ (34) je dnes stejně štíhlá, jako byla naposledy na gymnáziu. Raduje se z toho, že jí teď sluší skoro všechno, a říká: „Byla bych nejšťastnější, když by se teď na chvíli zastavil čas nebo alespoň hodně zpomalil.“

Lucie Borhyová, syn Lucie Borhyová, syn Zdroj: ShowPix, Lucie Vítková

Jak jste po těhotenství dokázala zhubnout? Šlo to i bez krabičkových diet a výživových poradců?
Nejsem zastánkyně diet a nikdy jsem je nedržela. Vždycky mi naštěstí stačilo se začít víc hýbat – třeba tancovat nebo běhat. Teď mám dost pohybu kolem malého. Těhotenská kila jsem zhubla docela snadno.

Nepřipadáte si mladší, když jste o tolik kilogramů lehčí?
Vnímám se pořád stejně. Pořekadlo, že člověku je tolik let, na kolik se cítí, u mě určitě platí - ať mám o pár kilo nahoře nebo dole. Pořád mám pocit, že mi je tak čtyřiadvacet... Jen se mi pak na oslavě narozenin nechce věřit číslu na dortu. (smích)

Těšíte se do plavek?
Do plavek se těším, ať mám jakoukoliv postavu, protože miluju slunce, moře a léto. Na ideální postavě mi zase tolik nezáleží, ale je pravda, že každou ženu potěší, když se za ní na pláži otáčejí muži.

Začala vás teď víc bavit móda?
K módě mám stále stejný vztah. Ale je pravda, že když je člověk štíhlý, tak nemusí tolik řešit, co na sebe, odpadne totiž delší výběr oblečení, které eventuálně zakryje případné nedostatky. Člověk si na sebe může vzít skoro cokoliv. Hodně mě také v tomto směru změnilo mateřství. Dříve jsem byla schopná stát půl hodiny u skříně a několikrát se převlékala. Od té doby, co mám malého, si vezmu první džíny a tričko, které mi padnou do ruky. Nijak zásadně to neřeším.

Co spolu s Lucasem teď prožíváte?
Všechno – hrajeme si, malujeme, sportujeme, čteme, cestujeme. Čím jsou děti starší, tím více máte možností, co společně dělat. Teď má navíc „rozumbradovské“ období, takže se společně dost zasmějeme.

Tip KAFE.CZ

Celý rozhovor si můžete přečíst v nejnovějším čísle časopisu STORY, který je právě v prodeji.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky