Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Krásná Lucie Borhyová: Po dvou dětech má neuvěřitelnou figuru

Lucie Borhyová
Lucie Borhyová
Zdroj: profimedia
Lucie Borhyová

Lucii Borhyovou můžete téměř každý večer vídat jako seriózní moderátorku po boku Reye Korantenga při uvádění večerních Televizních novin. Pokud se ale podíváte na její Instagram, uvidíte spoustu krásných a svůdných fotek, na kterých maminka dvou dětí pózuje. A nutno podotknout, že je na ni krásný pohled, ať už je v plavkách, nebo v sexy šatičkách.

Jedna z našich nejoblíbenějších moderátorek Lucie Borhyová má i po porodu dvou dětí dokonalou postavu, kterou se nestydí ukázat ani po čtyřicítce. Léto si užívá plnými doušky a o svých výletech či dovolených informuje fanoušky na Instagramu.

Pokud tedy chcete vidět sexy blondýnku v plavkách, rozhodně se tam podívejte. Na spoustě fotek Lucie provokuje v bikinách či minimalistických outfitech. Léto prostě miluje a u moře by mohla být pořád.

„Určitě jsem musela žít v minulém životě někde u moře, jinak si svoje pocity, když jsem u něj, nedokážu vysvětlit,“ prozradila Borhyová Blesku. Z moře totiž čerpá sílu a energii.

Dokonalé přírodní poprsí

Do karet jí samozřejmě hraje její dokonalé poprsí, které nejenže na fotkách vypadá skvěle, ale navíc zdvihá tep každému muži. Lucie totiž jako usedlá maminka od dvou ratolestí rozhodně nevypadá.

Na to, že má dvanáctiletého syna Lucase a šestiletou Lindu, by jí postavu mohla závidět nejedna dvacítka. Navíc se o děti stará sama, ani s jedním z tatínků totiž nežije, musí se tedy ohánět, aby jim mohla zabezpečit vše, co potřebují.

Syna má moderátorka s řeckým podnikatelem Nicem Papadakisem a dceru s moderátorem Michalem Hrdličkou. Ani s jedním z mužů jí sice vztah nevyšel, ale jak sama říká, o děti se starají příkladně.

Velmi dbá na své soukromí

O soukromí téhle sexbomby se toho příliš neví. Dává si pozor, aby se nic nedostalo na veřejnost, a snaží se žít nenápadně a nepoutat na sebe pozornost. Ani své děti veřejně nevystavuje. Na sociální sítě je fotí vždy zezadu nebo tak, aby jim nebyl vidět obličej.

Musíme si proto vystačit s pohledem na moderátorku, který je však úchvatný. Všichni milují její široký úsměv, který se stal jakýmsi jejím poznávacím znamením. Stejně jako její partner z Televizních novin Rey Koranteng, po jehož boku působí už pěknou řádku let.

Mnoho lidí si dokonce myslí, že jsou partnery i v osobním životě. To prý ale nejsou a nikdy nebudou. Neklapalo by jim to. Na tom se oba shodnou.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky