Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Lucie Borhyová opět obětí podvodu: Falešný profil přilákal přes tisíc fanoušků

Lucie Borhyová
Lucie Borhyová
Zdroj: Profimedia

Moderátorka televize Nova Lucie Borhyová řeší velký problém. Na internetu se totiž objevil falešný profil s jejími fotografiemi. Co bylo jeho cílem, není známo. Blonďatá kráska však už podnikla první kroky k jeho odstranění. 

Svět internetu se nejrůznějšími podvodníky jen hemží. Častokrát se stává, že ukradnou fotky slavných osobností a zakládají hvězdám dalším profily, na které lákají jejich fanoušky. V mnoha případech pak z nic netušících uživatelů lákají třeba osobní údaje nebo po nich žádají zaslání finančních prostředku na účty neexistujících charitativních organizací. 

V obdobné situaci se nyní ocitla i moderátorka televize Nova Lucie Borhyová. Ta vlastní účty na sociálních sítích Instagram a Facebook, kde se pravidelně se svými příznivci dělí o střípky a zajímavé momenty ze svého života. Nedávno však zjistila, že právě na Facebooku existuje další profil s jejím jménem obsahující její fotografie. Profil byl natolik věrohodný, že nalákal více než dvanáct stovek Luciiných fanoušků.

Lucie Borhyová se stala obětí podvodníků

Lucie Borhyová je ozdobou televizních obrazovek. Lucie Borhyová je ozdobou televizních obrazovek. Zdroj: Instagram

Hned jak se moderátorka o nepříjemnosti dozvěděla, podnikla první kroky k jeho smazání. „Dostala se ke mně informace, že se někdo za mě vydává na této stránce. Tato stránka nemá nic společného s mou osobou. Již jsem ji nahlásila Facebooku, tak to, prosím, udělejte také. Děkuji,” nabádala své fanoušky.

Není to však poprvé, co musí krásná moderátorka podobný problém řešit. V minulosti například podvodníci využili její osobu k propagaci výrobků na hubnutí. Lživá reklama měla obsahovat informace o tom, že moderátorka díky přípravkům na hubnutí zhubla neuvěřitelných deset kilogramů za týden. Lucie proti vylhané reklamě rozjela soudní řízení a nakonec vyhrála. Jako odškodné získala 16 tisíc eur.

Na televizní obrazovce se objevuje více než 20 let

Lucie Borhyová Lucie Borhyová Zdroj: instagram

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky