Lucie Borhyová za svůj život už měla několikrát zlomené srdce. Blond kráska vždy do vztahů dávala maximum, u mužů ale na svou dobrotu doplatila.

První vážnější a mediálně propíraný vztah měla Borhyová před lety s tenistou Alanem Babickým. Dvojice spolu prožila krásných devět let a dokonce plánovali svatbu.

Pak přišel ale náhlý krach a dodnes se šušká, že za rozchodem tehdy stála Michaela Ochotská, do které se měl sportovec zamilovat. Pravý důvod rozpadu vztahu si ale dvojice nechala pro sebe.

Po tomto dlouhém vztahu prožila Borhyová krátký románek s Jaromírem Jágrem. Ačkoliv moderátorka není zrovna přelétavý typ, s hokejovou hvězdou jim to dlouho nevydrželo.

I když se novinářům podařilo dvojici opakovaně nafotit, oni sami nikdy svůj poměr veřejně nepřiznali.

Líbající se dvojici přitom několikrát zachytili paparazzi a dokonce se podařilo nachytat Jágra, jak leze k Borhyové domů přes plot. Rychlé vzplanutí ale nemělo dlouhého trvání a po pár týdnech vše skončilo.

Naopak s temperamentním Řekem Nikem Papadakisem to vypadalo na velkou lásku a moderátorka plánovala opět obléct svatební šaty.

Borhyová s movitým podnikatelem otěhotněla, jejich vztah ale ani přesto nevydržel a rozešli se ještě předtím, než se narodil jejich společný syn Lucas.

Hrdlička byl velikým zklamáním

Po nevydařeném vztahu s Papadakisem se Borhyová zakoukala do kolegy z televize, Michala Hrdličky.

O několik let mladší záletník Lucii nasliboval hory doly a ona po krátké chvilce přišla do jiného stavu, tehdy ale začal brát moderátor zpátečku.

S Hrdličkou má moderátorka dceru Lindu, ani tentokrát se jí ale nepodařilo udržet rodinu pohromadě.

Velikým zklamáním pro Borhyovou pak bylo, že ačkoliv sportovní komentátor tvrdil, že není na vztah připravený, krátce po rozchodu si našel novou známost, tenistku Karolínu Plíškovou, kterou si dokonce vzal za manželku, což byla pro Lucii obrovská kudla do zad.

Poslední lásku potkala Lucie Borhyová také díky práci, už dlouhé roky žije se svým manažerem Michalem Smečkou, své soukromí si ale bedlivě střeží.

Nedávno se k sobě dokonce partneři po letech přejíždění mezi Prahou a Brnem sestěhovali a je jasné, že svůj vztah berou opravdu vážně.

"Rozhodně to není vztah na dálku, protože bydlíme společně v Praze a do Brna jezdíme s partnerem za jeho rodinou," svěřila se dvojnásobná maminka Blesku. Jedním z důvodů, proč jim to klape je i fakt, že Smečka nevyhledává společnost jiných žen, jako to dělali téměř všichni její bývalí milenci a partneři. Pohledný brunet má oči jen pro svou sexy blondýnku a navíc na sebe nestrhává pozornost médii, což hvězdě Novy vyhovuje.

Související články