Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Borhyová se pochlubila fotografií s maminkou, podobu rozhodně nezapřou

Lucie Borhyová
Lucie Borhyová
Zdroj: Profimedia
Lucie Borhyová

Lucie Borhyová vypadá, jako kdyby našla zázračný recept na stárnutí. Na svém Instagramu sdílela fotografii s maminkou Alenou a fanouškům tak bylo hned jasné, po kom Lucie půvab zdědila. Oblíbená moderátorka má, jak se zdá, velmi dobrý genofond. 

„Moje maminka má dnes narozeniny! A my máme, milá maminko, přání jediný, štěstí, zdraví, štěstí, zdraví, hlavně to zdraví. Dobré je, že jsi na světě,“ popřála veřejně Borhyová své milované mamince Aleně a připojila společnou fotografii. 

Ukázkový vztah

„Koukni, jak rádi máme tě, štěstí, zdraví, štěstí, zdraví, hlavně to zdraví. Milujeme tě,“ připsala ke snímku, na kterém obě září od ucha k uchu. Fanoušci je ihned zasypali komplimenty. Lucie a její máma spíše vypadají jako sestry. Moderátorka se už dříve nechala slyšet tím, že má k mamince velmi blízko. „Moje maminka je pro mě samozřejmě ta nejlepší na světě. Navíc v ní mám i nejlepší kamarádku. Maminka je ta, která může nahradit všechny, ale ji nemůže nahradit nikdo,“ přiznala otevřeně.

Děti na Instagramu nevystavuje

Zatímco půvabnou maminkou, která je bývalou starostkou Prahy 8, se na svém Instagramu ráda moderátorka chlubí, své děti na internetu nevystavuje. Když už sdílí fotografie, na které její děti jsou, není jim vidět do obličeje. To stejné platí i u jejího partnera Michala Smečky. Toho ukázala naposledy na snímku z května, jak ji líbá pod rozkvetlou třešní, i tam mu byla vidět jen část obličeje. Moderátorka si své soukromí zkrátka velmi ostře hlídá. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky