Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Lucie Bílá koncertuje s vážným zraněním: Došla bych tam i po třech

Lucie Bílá
Lucie Bílá
Zdroj: Profimedia
Lucie Bílá

Lucie Bílá si den po Štědrém dnu způsobila velice nepříjemný úraz. Zpěvačka si nedala pozor a před svým domem upadla na ledu. Výsledkem je bolestivá zlomenina ramene, to ale hvězdu nezastavilo před vystupováním a i s nepříjemným úrazem předvádí fanouškům profesionální výkony.

Lucie Bílá prožila krásné vánoční svátky se svým přítelem Radkem Filipim, den po Štědrém dnu ale doplatila zpěvačka na chvilku nepozornosti.

Zlatá slavice upadla na ledovce před svým domem v Otvovicích a způsobila si velice nepříjemnou zlomeninu ramene.

"Chtěla bych vám říct, dávejte na sebe pozor, někdy stačí jen kousek ledu před domem, trošku neopatrnosti a máte zlomený rameno, jako já," ozvala se Bílá sledujícím na Instagramu.

Dorazila bych i po třech


Lucie Bílá svou práci miluje a je o ní známo, že je velmi oddaná svým fanouškům. Proto ani s bolestivým úrazem zpěvačka své posluchače nezklamala a se zafixovanou rukou už odzpívala několik vystoupení.

"Přátelé, já jsem to dokázala! Nebojte se i dnes přijít na koncert, já bych za vámi dorazila i po třech," lákala Bílá fanoušky pár dní po ošklivém pádu.

Zpěvačce ani zranění nevzalo její neustálý široký úsměv a vyzvala své příznivce, aby na sebe dávali hlavně pozor. Nezbývá než hvězdě popřát rychle uzdravení a mnoho elánu do nového roku.

Lucii Bílou nic nezastaví

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky