Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Lucie Bílá popřála synovi k svátku, ke snímku s Filipem přidala dojemná slova

Lucie Bílá a syn Filip
Lucie Bílá a syn Filip
Zdroj: Profimedia
Lucie Bílá a syn Filip

Lucie Bílá se na Instagramu pochlubila svým synem Filipem, který v březnu oslavil již sedmadvacáté narozeniny. Zpěvačka svému jedinému chlapci popřála krásný svátek a přiložila společnou fotografii. Mladý Kratochvíl je své slavné mamince čím dál více podobný.  

Lucie Bílá v březnu 1995 porodila syna Filipa, kterého počala ve vztahu s Petrem Kratochvílem. Ačkoliv to vypadalo na velikou lásku, románek zpěvačky s producentem nakonec neměl dlouhého trvání.

Kratochvíl tehdy rodinu opustil kvůli modelce Pavlíně Babůrkové, vítězce Miss Československo 1992.

Bílé ovšem zůstalo z nevydařeného vztahu to nejcennější, a to její milovaný syn Filip, který za tři roky oslaví třicetiny a svou slavnou maminku rozhodně nezapře. 

Štěstí tvé je mým

"Jak důležité míti Filipa. Broučku můj, pamatuj, že štěstí tvé je mým... Vše nej k svátku všem Filípkům a Filipům," popřála Lucie Bílá na Instagramu svému synkovi Filipovi.

Kratochvíl bydlel několik let v cizině, během covidové pandemie se ale z Francie vrátil do Čech a nyní pomáhá své matce s prací v divadle. 

Zlatá slavice je nadšená, že se jí zcestovalý potomek vrátil domů a užívá si s ním proto každou společnou chvilku, než se Filip třeba rozhodně opět opustit rodnou zemi.

Lucie Bílá má radost, že má svého syna v Čechách

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky