Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Lucie Bílá jen kvete: Za zvládnutým koronavirem stojí její skvělá fyzička

Lucie Bílá
Lucie Bílá
Zdroj: Profimedia
Lucie Bílá

Jedna z nejznámějších českých zpěvaček Lucie Bílá kompletně přerovnala svůj život. Vedle svého svalnatého partnera Radka Filipiho totiž začala vsázet na zdravý životní styl a rozhodně jí to svědčí. A navíc se jí to teď, když vyhrála svůj boj se zákeřným koronavirem, opravdu vyplatilo. 

Říká se, že láska umí divy. Své o tom jistě ví i zpěvačka Lucie Bílá, která za posledních pár let udělala ve svém životě několik změn, a to hlavně těch týkajících se zdraví. Pozitivní vliv má na Lucii bezpochyby hlavně její přítel Radek, který je sám vyznavačem zdravého životního stylu a cvičení.

Lucka tak šla do sebe, začala hodně cvičit, dbát na kvalitní stravu a úplně vysadila alkohol. „Už dva roky napiji alkohol. Nic se nestalo, prosto to přišlo a já zjistila, že se umím skvěle bavit i bez alkoholu,” svěřila se webu blesk.cz.

Její partner na ni má skvělý vliv

Zdravý životní styl je pro zpěvačku velmi důležitý. Vzhledem k tomu, že je stále na očích veřejnosti, je pro ni stěžejní vypadat dobře. „Piji hodně čisté vody a víc cvičím. Chodím na pás, zacvičím si v posilovně, ale nejraději mám posilovací cviky,” nechala se slyšet v rozhovoru pro blesk.cz.

Stejně tak promluvila o plastických operacích, které by ji mohly dopomoci k ještě mladšímu vzhledu. „Na mně je vidět, že mám své vrásky ráda. Nemám ráda kroky, ze kterých se nedá odejít. Takové ty nevratné. Mám z toho trošku respekt,” řekla pro blesk.cz.

Estetickým zákrokům se tak zlatá slavice zatím brání. „Myslím, že jde vidět, na sobě nemám ještě nic přišitého,” smála se Lucie Bílá v rozhovoru pro super.cz. „Zatím jsem dovolila jen životu, aby v mém obličeji maloval. To ale neznamená, že jsem proti a nefandím těm, kteří na to mají. Já ale ne,” dodala ještě. 

Korovanirus

Lucie Bílá v posledních dnech prodělala koronavirus. Nejdříve sice na svých sociálních sítích uvedla, že se stahuje do ústraní, jelikož přišla do kontaktu s pozitivně testovaným člověkem, nastupuje tedy povinnou desetidenní karanténu. Později ale přiznala, že ani jí se pandemie nevyhnula a i ona korovanirem onemocněla. Dnes už je ale z nejhoršího venku a dokonce i nahrála pro své fanoušky pozitivní vzkaz. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky