Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

To je podoba! Lucie Bílá na sociálních sítích sdílela fotografii svých rodičů

Lucie Bílá
Lucie Bílá
Zdroj: profimedia
Lucie Bílá

Zpěvačka Lucie Bílá na sociálních sítích sdílela dojemnou fotografii svých rodičů s ještě dojemnějším popiskem. V něm vyjádřila svou lásku a obdiv, který ke své rodině chová a zároveň fanouškům ukázala, jak moc se svým rodičům podobá.

Nestárnoucí zpěvačka Lucie Bílá na svém Instagramu dojala fanoušky, když sdílela dvě zdánlivě nesouvisející fotografie. Na jedné z nich zpěvačka pózuje s podzimem zbarvenými listy a na prostředníčku se jí blýská decentní prstýnek, na druhé jsou zvěčněni zpěvaččiny rodiče. „Moji milovaní rodiče. Vzali se 14. června 1960 a prožili spolu nádherných 55 let. S láskou nosím tátův dárek, jeho snubní prstýnek a denně si představuji ten okamžik, kdy mu ho maminka před šedesáti lety navlékla,” vysvětlila zpěvačka ve svém příspěvku na Facebooku.

„Tak vzácní a nádherní a plní lásky. Jestli jsou andělé převlečeni za lidi, tak jsou to oni dva. Hana Zaňáková a Josef Zaňák,” dodala ještě s láskou. Fanoušci si okamžitě všimli, jak je zpěvačka svým rodičům podobná. „To je nádhera. Po tatínkovi rysy a po mamince podoba. Jste úžasná,” napsala jedna z fanynek. 

Dlouhotrvající láska rodičů je pro zpěvačku jistě obrovským vzorem. V životě však ve vztazích úplně štěstí neměla. Je dvakrát rozvedená a stále jako by nemohla najít toho pravého. To se ale později změnilo. 

Oblíbená zpěvačka Lucie Bílá se před nějakou dobou úspěšně vyléčila z koronaviru a o události dokonce informovala na sociální síti. Tehdy onemocnění označila za „blbou chřipku” a za své zlehčování situace si od příznivců vysloužila vlnu kritiky. „Vážená paní, můj kamarád tuhle vaši ‘blbou chřipku’ málem nepřežil. Sportovec, nekuřák nikdy žádná vážná nemoc. Dejte si facku, dík,” napsal tehdy například jeden ze sledujících pod příspěvek. 

Zpěvačka se záhy hájila a tvrdila, že jejím cílem rozhodně nebylo něco zlehčovat. „V žádném případě bych nechtěla nic zlehčovat, ale ani nikoho strašit, lidé jsou vyděšení dost. Má zkušenost s covidem je taková, že jsem měla příznaky obyčejné chřipky. Moc bych přála každému stejný průběh,” vysvětlila zpěvačka.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU