Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Bílá o zasnoubení s Filipim: Trochu mě to vyděsilo!

Lucie Bílá Radek Filippi
Lucie Bílá Radek Filippi
Zdroj: Profimedia
Lucie Bílá Radek Filippi

Lucie Bíla zažila v milostném životě nejrůznější eskapády, ale až nyní je konečně spokojená. Šťastnou ji činí Radek Filipi, se kterým se dle svých slov od rána do večera jen směje. „Jestli smích prodlužuje život, tak tu díky němu budu hodně dlouho,“ říká naše nejznámější zpěvačka.

Hledali se, až se našli. Tak přesně tohle vás napadne při pohledu na Lucii Bílou a Radka Filipiho. Mistr světa v benchpressu je sice o sedmnáct let mladší než Zlatá slavice, ale to jim ve štěstí rozhodně nebrání. Možná právě proto je jejich vztah tak harmonický. Bílá je totiž pořádně temperamentní, a tak ji někteří muži měli jistě problém stíhat.

„Já snad nikdy nepotkal nikoho tak zapáleného do práce, nikoho tak rozlítaného, tak pracovitého. Myslím si, že když se zastaví, musí se jí chvíli točit hlava,“ svěřil se Filipi časopisu Story. Nelze si nevšimnout, že spolu tráví čas v práci, ale i v soukromí. Občas tak musí být složité být zadobře.

Lucie s Radkem září štěstím

„Myslím, že se nám to povedlo krásně skloubit. Máme společnou práci a tím pádem i společný volný čas. Mám svoje korálky, Ráďa svoje činky. Ještě jsme neměli chvíli, kdy bychom měli potřebu před sebou někam utíkat, ale možná je to i tím, že máme oba dveře otevřené,“ usmívá se Lucie.

Zpočátku byla Lucie zdrženlivější. Nevěděla, zda se má vrhat do dalšího vztahu. „Nemůžu říct, že jsem o vztah nestála. Jen jsem v něj po těch zkušenostech nemohla nějak uvěřit. Byla jsem okouzlená, zamilovaná, ale teprve až jsem zjistila, že se na něj mohu spolehnout, sundala jsem nohu z brzdy,“ popsala svoje prvotní pocity Slavice.

Je zasnoubená, ale po svatbě teď netouží

V současné době jsou spolu už tři roky. Mezitím se však stihli rozejít a vrátit se k sobě. Lucie totiž nevěřila, že se dá práce skloubit s láskou, a tak se dala na útěk. Dnes už ví, že to jde. Radek jí dělá ochránce, road managera a ještě do toho zvládne být v benchpressu nejlepší na světě.

Hned jedno s prvních setkání pro ně bylo osudové. Lucie pochopila, že se na něj může spolehnout. „Na obnovené premiéře Carmen po představení jsem na rautu v prostorách divadla utíkala před davem lidí. Schovala jsem se za největšího chlapa, který tam byl, se slovy, že jsem tu se svým novým přítelem a chceme chvíli pro sebe,“ vypráví Lucie.

To je lásky!

„On, i když stál zády, zareagoval okamžitě tak, že mě za sebe schoval a řekl: děkujeme, chceme být opravdu sami. Pak už mě jen představil mamince jako mé nové tchyni, a bylo to. Jak jednoduché a prosté,“ zakončuje historku Lucie.

Před téměř třemi lety to bylo jen chvíli, co se znali, ale už věděli, že je to ono. Radek se tedy rozhodl pro radikální krok a s Lucií se zasnoubil. „Byla to náhoda a pro nás krásná vzpomínka. Byli jsme v mém oblíbeném obchodě se starožitnostmi a mně se tam líbil jeden prstýnek tak, že jsem z něj nemohla spustit oči,“ říká zpěvačka.

Tráví spolu 100% času a přesto si nelezou na nervy

„Když si zavolal Ráďa majitele obchodu, trochu mě vyděsilo, jestli vůbec tuší, že je zásnubní. Věděl to moc dobře. Než jsme vyšli do druhého poschodí našeho bytu nad obchodem, měla jsem tep, jako kdybych vyběhla bez zastávky na Petřín,“ vzpomíná Bílá.

Oba zatím svatbu neplánují. Ani tu veřejnou, ani tajnou. Jsou spokojení tak, jak to je, ale třeba se pro ni jednou rozhodnou. Sama Lucie říká, že má všechno, co chtěla. „To abych nebyla jako ta rybářova žena, co chtěla všechno a neměla pak nic,“ říká spokojená Lucie.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky