Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Dvojrozhovor s Luckou Bílou a Radkem Filipim: Jak jim to klape ve vztahu?

Lucie Bílá a Radek Filipi
Lucie Bílá a Radek Filipi
Zdroj: Profimedia
Lucie Bílá a Radek Filipi

Tokají jak dvě hrdličky. Zpěvačka a herečka Lucie Bílá a její partner fitnesstrenér, mistr světa v benchpressu a kdovíco ještě Radek Filipi jsou neustále v milostném deliriu, i teď po šesti letech známosti.  Nic na tom nezměnil ani covid, kdy spolu byli čtyřiadvacet hodin denně. Nebo snad přeci jen přišla nějaká ta „ponorka“?

Lucka: Neměli jsme ponorku. Ono bylo pořád, co dělat a na takovou hloupost nebyl čas. My jsme se nestačili ani nudit, že bychom nic nedělali a jenom se na sebe zamilovaně dívali. Neříkám, že to občas neděláme, ale měli jsme také hodně práce. To znamená, když máte velký tým lidí kolem sebe, tak se o ně musíte postarat. Dobře se s Radkem doplňujeme a je to paráda. Naučila jsem se i řadu nových profesí, které se týkají rekonstrukcí nemovitostí a připravovala jsem se samozřejmě i na to, až vypuknou koncerty, abych lidi pobavila a odcházeli po vystoupení nebo představení spokojeni a s dobrou náladou.

Radek: Potvrzuji rád, že opravdu ponorku známe jen z filmů, u nás nic takového nebylo. Samozřejmě ta nedávná doba nebyla jednoduchá pro nikoho. Postavili jsme se k tomu, jak se říká, čelem a vznikly hezké projekty, ať už to byla rekonstrukce divadla, nebo hospody Formanka v Otvovicích, vznikly i nějaké písničky. Samozřejmě hlavně Lucince chyběl kontakt s lidmi, ale jak se zdá už se doba lepší a snad se zase vrátíme do starých kolejí.

Radek Filipi Radek Filipi Zdroj: profimedia

Jak už bylo řečeno jste spolu šest let, což je, řekl bych taková solidní doba oťukávání a testování, nepřišel náhodou pomalu čas, abyste vám zazněly svatební zvony?

Lucka: Zvony nechme znít jenom v písničkách. Já bych to nechala tak, jak to je a čím žijeme. Máme krásný vztah a já ke štěstí opravdu nepotřebuji úřední lejstra s razítky.

Radek: Uff, dost intimní dotaz, ale…My jsme spokojení tak, jak to je. Je nám spolu parádně a jak říkala, Lucie, lejstro na vztah nepotřebujeme. Ale mezi námi, i u nás platí ono známé – Nikdy neříkej nikdy, takže uvidíme. Zatím žijeme současnem, a co bude dál se uvidí a nechme to budoucnosti.

Lucie Bílá Lucie Bílá Zdroj: profimedia

Dobrá, dobrá, zůstaňme tajemní. Ale…Radek je chlap jako hora, ve fitku je jako doma. Času bylo docela dost i na mimopracovní aktivity, takže přiučil Tě, Lucko, nějaký cvik a naopak naučila jsi ho Ty zpívat a nechystáte třeba společný pěvecký duet?

Lucka: Radek mate tělem. On si pamatuje melodie, které se mu líbí a slyšel je třeba před pěti lety. Nechci ho v tomhle směru přechválit, ale je velmi muzikální, ale duetek nebude. Prostě chceme se oba věnovat tomu, co umíme nejlépe a nutit se do něčeho, co není naším šálkem kávy rozhodně nemíníme. Takže opravdu zpívající pár Bílá – Filipi určitě nikdy neuslyšíte.

Radek: Co se týká cvičení, tak Lucka je na sebe pedant a tedy i velký dříč. Ona má své oblíbené a dost náročné cviky, takže jsem přispěl jen trochou, ukázal a naučil jí pouze pár drobností, protože sama mnoho věcí uměla. A ten zpěv? No, ona mě pochválila, že jsem muzikální, ale raději ode mě písničku slyšet nechtějte. Já si zacvičím, semtam zatancuju, ale na zpěv rezignuji. To necháme Lucince, já bych se označil za pěveckého antitalenta, takže s duetem na mě opravdu nechoďte. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU