Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Lucie Bílá oslavila 55. narozeniny. Vypadá skvěle. Filipi popsal jejich vztah

Lucie Bílá a Radek Filipi
Lucie Bílá a Radek Filipi
Zdroj: profimedia
Lucie Bílá a Radek Filipi

Lucie Bílá oslavila 55. narozeniny. V rámci oslavy pořádá každoročně koncert v Lucerně, ale to v době pandemie koronaviru zkrátka není možné. Fanoušky však o tradiční akci neochudila a vystoupila ve vlastním divadle. Tam si sice zazpívala, ovšem bez přítomnosti diváků. Jedním z mála těch, kdo mohli sedět v publiku, byla její láska Radek Filipi.

Lucie Bílá v době pandemie koronaviru trpí. Nemůže totiž vystupovat, jak je zvyklá. Při příležitosti 55. narozenin tak uspořádala alespoň online koncert. Jedním z mála přítomných diváků byl Radek Filipi. Ostatní se museli spokojit se zážitkem prostřednictvím obrazovky.

V náruči o mnoho let mladšího Radka Filipiho však zpěvačka našla štěstí, a tak si bez něho neumí představit jediný koncert. Kromě toho, že je Filipi úspěšným sportovcem, je také jejím manažerem. Je tedy celkem logické, že nesmí chybět.

„Řeším i jeviště na koncertech, Lucčinu bezpečnost a to, aby v šatně bylo vše, co tam má být a co Lucka potřebuje pro svou práci. Hlavně se také starám o její dobrou náladu, tedy alespoň se o to snažím,“ popisuje v pořadu Limuzína s Mírou Hejdou, co je náplní jeho práce.

Filipi je zpěvačce oporou po všech stránkách

„Když je Lucka ve stresu, snažím se ji uvolnit, uklidnit, rozesmát a přivést na jiné myšlenky. Ráno vstává většinou dřív než já, má to tak nastavené. V práci je striktně za šéfovou, hlídá si, aby vše bylo perfektní a profesně dokonalé,“ prozrazuje zákulisní informace její partner i manažer.

„Všechno to, co je teď součástí mého života, respektuji. Chápu ten velký zájem okolí, ať už jsou to média, či fanoušci. Jsem zkrátka vedle nejúspěšnější české zpěvačky. Úplně si tu pozornost neužívám a nevyhledávám to, ale přijímám to a rozumím tomu,“ konstatuje.

Bílá se v jeho náruči cítí šťastná

Na začátku vztahu mu bylo vyčítáno, že je slavoman a jediný důvod, proč je s Lucií, je ten, aby byl vidět a stal se známým. To on ale popírá. Je s ní z čisté lásky.

„Jsem vyrovnaný člověk. Nemám komplex z toho, že je Lucie obrovsky úspěšná. Naopak jí hrozně fandím. Doufám, že je šťastná – to pro mě znamená ze všeho nejvíc. Stačí mi, když mě docení ona a když je spokojená. Pak jsem šťastný i já,“ dodal Filipi v pořadu Limuzína.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky