Lucie Bílá vyrostla ve středočeských Otvovicích, kde dnes žije a na něž nedá dopustit. Dodnes se tam chová jako Hanička Zaňáková a lidé ji tam také tak berou. Má zde dokonce i několik spolužaček ze školy, se kterými se dodnes stýká a přátelí.

Nedávno na svém Instagramu Lucie zavzpomínala na doby, kdy byla malá holka a přidala fotku z místa, které po letech opět navštívila.

Vzpomínky na dětství v milovaných Otvovicích

"Ivetka, Danuška a Hanička… Milé sobotní setkání na stejném místě, jako před 46 lety, na naší Formance v Otvovicích… Taky máte pocit, že byly některé věci včera?" dojímala se na sociální síti.

Lucie byla v dětství šťastné děvčátko, kterému nic nechybělo. Možná kromě porozumění bratra, kterého mladší sestra příliš nezajímala. Jak sama říká Lucie, opravdu rozumět si začali, až když byl na vojně. To jí prý dokonce psal i dopisy.

„On měl období, kdy si myslel, že se ženám neodpovídá,“ popsala Lucie bratrův vztah k ní pro Blesk, když byla malá holka a dodala se smíchem: „Ale jinak mě chránil. Všichni věděli, že kdyby se na mě sáhlo, brácha nastoupí a udělá z nich tři malé do školky."

Za bratra se rvala a schytávala i rány

Lucie ale také klamala vzhledem. Roztomilá holčička s krátkými tmavými vlásky se za svého bratra také rvala. Když dostal od tatínka na zadek, prý mu před ruce strkala ten svůj, aby dostala taky. Nemohla se dívat, jak bratr trpí.

„Táta byl hodně přísný. Mám před sebou, jak drží brášku, jak ho něčím mlátí a já nastavuju svou pr*el, abych to schytala já. Běhali jsme dokolečka, Kája utekl a já nastavovala, protože jsem ho chránila. Nedělalo mi to dobře, vidět bolest svého bratříčka.“

Nyní mají snad ještě lepší vztah než v mládí. Bratr je pro Lucii velkou oporou a ví o ní vše. Léta jí pomáhal s kariérou a hlídal její soukromí. Jako jedni z mála sourozenců se i přes spolupráci nerozhádali a dodnes je pojí krásný a láskyplný vztah.

Ten se sice na veřejnosti nijak moc neukazuje, občas ho ale po boku zpěvačky vidět můžete. Velmi pěkný vztah má se strýcem i Luciin syn Filip, který je rád, že se o maminku stará, když je v zahraničí.