Lucie Benešová rozhodně ví, jak na sebe strhnout pozornost. Manželka Tomáše Matonohy vyrazila na výlet do hor a rovnou spojila příjemné s užitečným a nafotila kampaň pro značku spodního prádla.

Herečka se na snímcích pořádně odvázala a z teplé vánočně vyzdobené ložnice se přesunula do sněhu, kde zapózovala dokonce i u traktoru.

V rudém spodním prádle s krajkami, tmavě modrém prádle s krajkami, rudé košilce na ramínka a modré košilce s dlouhým rukávem byla Lucie opravdu nepřehlédnutelná a od sledujících sklidila pochvalu nejen za odvahu, ale také za skvělou postavu, kterou si ve 49 letech stále udržuje.

Sexy focení v Jizerských horách

Lucie Benešová je sice rodilá Pražačka, před časem si ale v Jizerských horách pořídila roubenku a tuto oblast proto navštěvuje pravidelně.

„Musím se s vámi o tu radost z výletu podělit! Královka v Jizerských horách. Kousek od roubenky Benešky. Nádherné místo, skvělá gurmánská restaurace pod vedením šéfkuchaře Patrika (telecí tatarák s lanýžem mě omráčil), milý personál a romantické ubytování,“ pochvalovala si moderátorka čtyřhvězdičkové ubytování.

K mladistvému vzhledu Benešové pomohla mimo jiné plastika horních i spodních víček, kterou podstoupila. Na první operaci byla v lednu 2022 a na druhou přišla řada letos. „Jupí, mám to za sebou! Operace spodních víček. Protože jsem srabík, vrchní jsem měla pouze lokálně a trochu panika, tak jsem se nechala lehce uspat a bylo to báječné,“ svěřila se fanouškům na Instagramu.

Související články