Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jako v bavlnce! Na soutěžící reality show Love Island čeká přepychová vila

Vila Love Island
Vila Love Island
Zdroj: TV Nova
Vila Love Island

Celosvětový fenomén s názvem Love Island se konečně dočká i své česko-slovenské verze! Unikátní reality show, ve které se několik mladých lidí snaží najít svou spřízněnou duši pod dohledem televizních kamer, startuje již za pár dní. A už teď je jasné, že si všichni účastníci svůj pobyt náležitě užijí. Bydlet totiž budou v luxusní vile, která jim nabídne hned několik vyžití. 

Už 19. září startuju na Voyo zbrusu nová reality show Love Island, která zaznamenala po celém světě fenomenální úspěch. Skupina mladých lidí z České republiky a Slovenska si bude ve vile na Kanárských ostrovech nejen užívat slunce, moře a společných úkolů a her, ale pod dohledem televizních kamer hlavně hledat lásku svého života.

Reality show se stala celosvětovým fenoménem. Reality show se stala celosvětovým fenoménem. Zdroj: TV Nova

Vše, na co si vzpomenou

Vila Love Island přináší opravdu velmi luxusní zázemí. Účinkující budou mít možnost využívat obrovský bazén, pergolu, velkou ložnici, společenské místnosti, unikátní kuchyň s výhledem na pobřeží a spoustu dalších příjemných věcí. Připraveno je zkrátka vše, ať už k odpočinku nebo k aktivnímu trávení času. Jak je patrné z prvního spotu, vila působí skutečně okázale. 

Kdo najde životní lásku? Kdo najde životní lásku? Zdroj: TV Nova

Z vily byla překvapená i sama moderátorka

„Popravdě jsem byla velmi mile překvapená, jak je vila Love Island prostorná a nádherná! Zažila jsem už hodně luxusních ubytování, ale tohle je úplně jiný level a soutěžící se tu budou mít doslova jako v bavlnce. Zároveň mají jistotu stále pěkného počasí, takže věřím, že si prodlouží léto se vším všudy a že najdou tu pravou lásku, které šli účastí v této show naproti. Cením jejich odvahu a budu jim držet palce,“ prozradila moderátorka show Nikol Moravcová.

Na soutěžící show Live Island čeká přepychová vila:

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky