Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Tragédie jménem Love Island: Plačka Markéta, nenáviděná Simona a slizoun Petr

Love Island si soutěžící užívají
Love Island si soutěžící užívají
Zdroj: TV Nova
Love Island si soutěžící užívají

V Čechách a na Slovensku odstartovala nová reality show Love Island. Televizní diváci očekávali podobný formát pořadu jako Too hot too handle na Netlfixu. Dočkali se ale pouze oprášené verze Hotelu Paradise po deseti letech.

Reality show Love Island odstartovala 19. září na obrazovkách TV Nova, zatím ale kontroverzní seznamka příliš pozitivních reakcí nesklízí.

Koncept pořadu je jednoduchý. Parta nadržených mladých lidí, údajně hledající lásku, tráví několik měsíců v luxusním rezortu na Kanárských ostrovech. Jejich cílem je se vzájemně poznat, vytvořit funkční pár a ideálně odejít s tučnou výhrou domů.

Celá show ale zatím budí přinejmenším rozpaky. Účastníci se nepředvádí v nejlepším světle a někteří si během pár minut stihli u diváků vytvořit pořádný hate club.

Hysterka Markéta nenechá Pítra nadechnout

Markéta a Pítr se do sebe zamilovali na první pohled, o pouhé dva dny později už ale začal mladík svého výběru litovat.

Umanutá soutěžící se nejspíš rozhodla svého vyvoleného zadusit láskou, a tak se k němu připoutala jako koule k noze. To samozřejmě brzy přineslo první hádky a zamilované brunetce byl přiřknut titul největší plačky v domě.

"Markéta je fakt neskutečně vyhrocená. Chudák Pítr," litují komentující fešného Petra, který si nyní se zamilovanou Markétou neví rady a nejraději by utekl někam, kde by se před ní mohl schovat. "Ta holka je tak strašně blbá. Jednou mu řekne, že se cítí sama a za 10 vteřin mu řekne, že chce být sama. Chudák kluk, je z ní úplně vystresovanej," neberou si diváci s přecitlivělou účastnicí servítky. Markéta ovšem není jediná, která zrovna nepadla veřejnosti do noty.

Psychopat Petr děsí pohledem i střídáním žen

Dalším účastníkem, který na Love Island silně vybočuje z davu, je Petr. Ten byl nejprve v páru s Aishou a ačkoliv s ní plánoval během dvou dnů společnou budoucnost, jakmile dostal kopačky, přenesl svůj zájem jiným směrem.

Devětadvacetiletý fotograf začal balit Mishalu, které po společné večeři sdělil, že se jí už nehodlá pustit. Hned druhý den ale přišly dvě nové dívky a Petr opět začal vymýšlet své smyšlené scénáře o lásce na celý život. Není divu, že díky svému chování dostal nálepku slizouna a dokonce psychopata.

"Ten je úplně hroznej. I vzhledově, i jak je vlezlej a snaží se tam každou holku ukecat, navíc vypadá jako Sid z doby ledové," schodují se diváci na tom, že Petr G. nebude jejich favorit. Podobnou kritiku také sklízí nejnovější hráčka Simona. 

"Tohle je tragédie, nejenom nehezká, ale i blbá a jednoduchá," nešetří komentující novou soutěžící. Necháme se tedy překvapit, jak se bude děj ve vile vyvíjet, zatím to ale na vytvoření božského páru příliš nevypadá.

Simona to v komentářích pořádně schytala.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky