Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Faleš ve vile: Hraje Tereza na Nathana špinavou hru nebo vztah bere vážně?

Zdroj: TV NOVA
Prohlédněte si všechny fotografie (5)

Reality show Love Island je v plném proudu a pomalu vznikají první zamilované páry. Mezi favority ještě nedávno patřila Tess s Nathanem, ve vile ale Terezu čím dál častěji obviňují z přetvářky. Že něco na vztahu této dvojky nesedí, si začínají všímat už i televizní diváci.

První díly Love Islandu to vypadalo, že žádná veliká láska mezi soutěžícími nevznikne, jakmile spolu ale vytvořili účastníci dvojice, začaly se mezi nimi vytvářet hlubší vztahy.

Titul nejvíce zamilovaného páru na ostrově lásky si vyloužili Tereza s Nathanem, kteří bez sebe nedají ani ránu. I když se Tess snaží všem dokazovat, že svůj vztah bere vážně, ostatní účastníci ji začali podezřívat z taktiky.

Vilda například tvrdí, že Nathan je do Terezy zamilovaný a ona se pouze snaží zuby nehty udržet ve vile. Podobný pohled na věc má i Vašek, který před pár dny opustil Love Island.

Hraje Tess špinavou hru?

"Ty vole Terezo, umíš dělat něco jiného, než jen dokola něco řešit ? No to je šílený, s takovou ženskou být," všímají si stále častěji diváci, že Tereza v poslední době neustále ve vile vytváří jakési pseudo kauzy.

Pochybnosti o vztahu Nathana s Terezou navíc nemá pouze Vilém, stejně to cítí i Vašek, který si nakonec nedokázal udržet náruživou Simonu a v reality show se proto dlouho neohřál.

"Já jim to úplně nevěřím, přijde mi to strašně křečovitý. Pokud ne, tak se omlouvám, ale bylo to takový až moc hraný. Tereza přesně věděla, kde je jaká kamera a co má v ti chvilku říct. Taky hodně tlačila na pilu. Třeba se ale mýlím a je to opravdová láska," vyjádřil se Vašek na Novaplus k zamilovaným hrdličkám z vily.

Mishala divákům chybí

Kromě podivného vztahu Nathana a Tess diváci řeší nečekané vypadnutí Mishaly, která kvůli nově příchozím dívkám přišla o svého partner Vildu a musela vytvoři pár s Tomášem.

Jelikož ale Tomáš rozehrál ve vile podivnou hru, nakonec na to doplatila i Mishala a soutěž společně s ním opustila. 

Diváci ale rozhodně nejsou odchodem zpěvačky nadšení a vinu svádí právě na Tomáše. "Vraťte Mishalu! Nezasloužila si takto vypadnout! Vypadla jen kvůli tomu ulhanci hnusnýmu," neberou si fanoušci servítky. Bohužel pro Mishalu už tímto její cesta v Love Islandu definitivně skončila.

Vašek má na vztah Nathana a Tess jasný názor.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky