Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Překvapení v Love Island: Nově příchozí kráska mužům pořádně zamotá hlavu

Love Island - Lia
Love Island - Lia
Zdroj: TV Nova
Love Island - Lia

Soutěžících reality show Love Island už není deset a jejich řady se hned v prvním dílu rozšířily o krásnou Natálii. Ani ta ale nebyla posledním obyvatelem luxusní vily. Do té totiž v premiérové epizodě zamíří rovnou další dvě nové tváře. 

Příchod bombshell Natálie párty ve vile nezkazil. Obsazení luxusního sídla se ale opět změnilo. Vila na ostrově Gran Canaria má další dva nové obyvatele – jedenadvacetiletou studentku marketingu Liu a devětadvacetiletého IT crypto manažera Jakuba.

Muži ji musí dobývat

Lia, jednadvacetiletá studentka marketingu z Prešova, patří mezi dívky, které není jednoduché si snadno podmanit.  Je velmi ctižádostivá a nespokojí se jen tak někým. Muži ji musejí dobývat, starat se o ni a neustále projevovat svůj zájem. Spíše je vnímá jako nástroj k uspokojení vlastních potřeb. 

Lia má za sebou jeden vážný vztah, který ukončila během lockdownu – po telefonu. V současné době žije v Praze, kde studuje marketing, ale stejně jako v případě mužů, ani škola zcela nenaplňuje její standardy a očekávání.

Touží po vážném vztahu

Jakub, devětadvacetiletý IT crypto manažer z Bratislavy, si svou otevřenou osobností každého získá na první pohled. Je výřečný a nebojí se odhalit i svou citlivou stránku. Má za sebou už několik vážnějších vztahů, z nichž jeden ovlivnila nevěra a pro Jakuba je toto téma stále velmi citlivé. 

Známostem na jednu noc neholduje a přednost dává raději trvalým vztahům postaveným na vzájemné důvěře. Věří, že by na ostrově opravdu mohl najít svou spřízněnou duši. Ve volném čase se aktivně věnuje triatlonu, ale rád si i vyrazí na večírek, užít si zábavu ve společnosti dalších lidí.

Jak zamíchá příchod dalších soutěžících se vztahy ve vile můžete už teď vidět na Voyo anebo ve středu ve 21:45 na TV Nova.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky